reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ech ja będę musiała się z wami przeżegnać :( wczoraj byłam na USG i jest nadal tylko pęcherzyk ciążowy nie ma zarodka a według usg jestem 6+5 a według om 7+5 TC i już powinien być idę jeszcze w poniedziałek na betę czy to naprawdę koniec
 
reklama
Ech ja będę musiała się z wami przeżegnać :( wczoraj byłam na USG i jest nadal tylko pęcherzyk ciążowy nie ma zarodka a według usg jestem 6+5 a według om 7+5 TC i już powinien być idę jeszcze w poniedziałek na betę czy to naprawdę koniec

O Boziu... kochana może jest jeszcze nadzieja nie trać jej całuje trzymam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aNKa902 bardzo Ci współczuję i mocno przytulam. Nie będę Ci pisać że jeszcze będzie dobrze itp. bo rzeczywiście powinno być już widać zarodek (znam się troszkę na tym). Wiem jak Ci trudno sama mam za sobą kilka strat. Dlatego mocno mocno przytulam. I pamietaj: nie poddawaj się!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aNKa902 bardzo Ci współczuję i mocno przytulam. Nie będę Ci pisać że jeszcze będzie dobrze itp. bo rzeczywiście powinno być już widać zarodek (znam się troszkę na tym). Wiem jak Ci trudno sama mam za sobą kilka strat. Dlatego mocno mocno przytulam. I pamietaj: nie poddawaj się!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje.. niestety jest to już moja druga strata i mam ochotę się już poddać :(
 
Obudziłam się jak zwykle z bólem głowy ale ten dzisiaj jest nie do zniesienia :( czy mogę wziąć jakaś tabletkę od bolu? Według aplikacji jestem w 7 miesiącu ale dopiero w poniedziałek doktor potwierdzi..

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@paulina1994 ja mam luteine dopochwowo 3 razy na dzien. tez mnie nie bawi aplikacja. ja to robie palcem. a w ogole to zuzylam niemal cale opakowanie i dopiero zauwazylam, ze jest tam ten aplikator. ale on jakos do mnie nie mowi.
 
1512155265-8dc454c96b20b5db-aaaaaa.jpeg


I zapomniałam się pochwalić. Nasz groszek 5 dni temu

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom


Śliczny groszek :)
 
reklama
Ech ja będę musiała się z wami przeżegnać :( wczoraj byłam na USG i jest nadal tylko pęcherzyk ciążowy nie ma zarodka a według usg jestem 6+5 a według om 7+5 TC i już powinien być idę jeszcze w poniedziałek na betę czy to naprawdę koniec
Przykro mi :( trzymaj się

p19u3e3kzomlg2nn.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Do góry