reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
A co masz na myśli mówić immunologia? Jakie to badania?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
W wielkim skrócie - Twój organizm może odrzucać zarodek. A badań imuno jest b.dużo. Na grupie ivf dziwwczyny są oblatane w tym temacie

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem jaka była wina poronienia. Zewnętrzna. Miałam wypadek. Ale na pewno coś tam jeszcze nie gra w tej chwili skoro się nie udaje.
 
Byłam w ciąży jakieś 13 lat temu. Poroniłam w 4 mcu. Potem próbowaliśmy naturalnie. Leczyć zaczęłam się w 2009 roku. I teoretycznie jak by wszystko było dobrze. In vitro nie brałam pod uwagę. Ale w tym roku jeśli po laparo nie wyjdzie to podchodzimy do ivf. Chyba już nie mamy innego wyjścia.
Ja też nie brałam in vitro pod uwagę, ale tylko ze względów takich, że myślałam że dzięki IUI zajdziemy - wyszła dupa i 3 IUI nieudane, więc w wakacje podejdziemy do in vitro. Najpierw w kwietniu czeka Nas wizyta u genetyka. A miałaś robioną drożność i inne takie?
 
Ja też nie brałam in vitro pod uwagę, ale tylko ze względów takich, że myślałam że dzięki IUI zajdziemy - wyszła dupa i 3 IUI nieudane, więc w wakacje podejdziemy do in vitro. Najpierw w kwietniu czeka Nas wizyta u genetyka. A miałaś robioną drożność i inne takie?

U nas do iui jest wymagana drożność


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej wszystkie staraczki :) ja już zakończyłam moją przygodę z iui - niestety po raz kolejny przyszła miesiączka, po 3-ciej nieudanej. Zdecydowaliśmy się na in vitro, to co wyłożyliśmy już na inseminacje równa się jednemu transferowi. Za Was wszystkie trzymam kciuki i wierzę, że każda z Was doczeka się małego cudu. Interesuje mnie jedna sprawa, bardzo często piszecie o PCOS, czy możecie mi powiedzieć na jakiej podstawie macie to stwierdzone?
Badania do PCOS : wysokie AMH 11 i wyżej, na usg widoczne małe pecherzyki w dużej ilości, nieprawidłowa wielkość jajnika, panel hormonalny w szczególności podwyższone hormony męskie, nadmierne owłosienie lub przeciwnie łysienie, nieprawidlowa waga. To mi badali ale nie było źle ;-)
 
Ja też nie brałam in vitro pod uwagę, ale tylko ze względów takich, że myślałam że dzięki IUI zajdziemy - wyszła dupa i 3 IUI nieudane, więc w wakacje podejdziemy do in vitro. Najpierw w kwietniu czeka Nas wizyta u genetyka. A miałaś robioną drożność i inne takie?
U Was takie terminy genetykow że dopiero w kwietniu?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To tak jak u nas [emoji4] jestem po dwóch IUI. teraz jesteśmy na etapie testów genetycznych, może spróbuj, wystarczy skierowanie od internisty i znaleźć poradnie. Można też prywatnie ale to spore koszty.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Hej :-) zainteresowały mnie te badania genetyczne. Co będziesz robić ?miałam już full badań ale tych jeszcze nie a ciąży jak nie było tak nie ma ...
 
Do góry