reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć, a mnie udało się po 3 inseminacji :) Dwie pierwsze odbywały się cyklu naturalnym. Trzecie podejście- Stymulowana byłam clostilbegytem pół tabletki 3-7 dc, urosły dwa pęcherzyki 20 i 21 mm, inseminacja była 28 grudnia w 12 dc, bez zastrzyku na pęknięcie, na podstawie zleconych dzień wcześniej badań hormonów. Nie traćcie nadziei ! :) Staraliśmy się 2 lata
 
reklama
A bierzesz clo? Bo on czasem zmniejsza śluz...

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Kilka cykli tak, Ale ten brak śluzu widze od kilku lat. Najgorsze że kiedyś na 100% był, pamiętam to bardzo dobrze, że dokładnie wiedziałam kiedy owu bo śluz baaardzo wyraziście plodny. A teraz nic.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez uzywalam zel ale dzieci z niego nie mamy:) jesli widzisz tu problem mozesz sprobowac.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiecie co dziewczyny tak ostatnio z moim prywatnym mezem analizowalismy nasze wszystkie iui a wiec 10:) i doszlismy do wniosku ze rzeczywiscie przed iui z ktorej mamy corke naprawde zaczelismy o siebie dbac. Zdrowe odrzywianie i ruch. Pamietam ze dalam rade chodakowskiej nozyce czy jakos tak zrobic bez odpoczynku hehe wiec zabieram moja szanowna du..i probujemy za miesiac dwa jak sie nadarzy okazja:)
 
Ostatnia edycja:
Apropo par starających się 10 lat. My zaczęliśmy w 2007 roku. Więc chyba w tym roku stuknie 12. Mam za sobą 7 nieudanych IUI. I raczej jestem u kresu.
 
Apropo par starających się 10 lat. My zaczęliśmy w 2007 roku. Więc chyba w tym roku stuknie 12. Mam za sobą 7 nieudanych IUI. I raczej jestem u kresu.
Szczerze to ja bym o wiele szybciej szła w konkretniejsze metody...albo diagnostyke od a do z. Łącznie z immunologia i genetyka...

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo par starających się 10 lat. My zaczęliśmy w 2007 roku. Więc chyba w tym roku stuknie 12. Mam za sobą 7 nieudanych IUI. I raczej jestem u kresu.

PodZiw pełny !!! A nie myśleliście o in vitro jednak ? Tyle kasy już na iui poszło ? Ja myśle max 3 i potem in vitro


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze to ja bym o wiele szybciej szła w konkretniejsze metody...albo diagnostyke od a do z. Łącznie z immunologia i genetyka...

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
A co masz na myśli mówić immunologia? Jakie to badania?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam w ciąży jakieś 13 lat temu. Poroniłam w 4 mcu. Potem próbowaliśmy naturalnie. Leczyć zaczęłam się w 2009 roku. I teoretycznie jak by wszystko było dobrze. In vitro nie brałam pod uwagę. Ale w tym roku jeśli po laparo nie wyjdzie to podchodzimy do ivf. Chyba już nie mamy innego wyjścia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Byłam w ciąży jakieś 13 lat temu. Poroniłam w 4 mcu. Potem próbowaliśmy naturalnie. Leczyć zaczęłam się w 2009 roku. I teoretycznie jak by wszystko było dobrze. In vitro nie brałam pod uwagę. Ale w tym roku jeśli po laparo nie wyjdzie to podchodzimy do ivf. Chyba już nie mamy innego wyjścia.
A mogę zapytać ile macie lat?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry