reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ehhh miałam głupia jednak nadzieje ze może się uda w tym cyklu.... w marcu na drożność i inseminacje jedziemy, wczoraj wzielam ostatnia tabletkę bromergon na zbicie prolaktyny w niedziele niby dzień @ myślałam sobie ze może akurat uda się bez iui a tu dupa.... dziś zrobiłam test w 27 dc i biel wizira [emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ehhh miałam głupia jednak nadzieje ze może się uda w tym cyklu.... w marcu na drożność i inseminacje jedziemy, wczoraj wzielam ostatnia tabletkę bromergon na zbicie prolaktyny w niedziele niby dzień @ myślałam sobie ze może akurat uda się bez iui a tu dupa.... dziś zrobiłam test w 27 dc i biel wizira [emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przykro mi, też żyłam nadzieja że tym razem się uda i ominie nas ta cała zabawa w genetyke, kolejny komplet badań które właśnie się skończyły i że nie będę musiała szukac pracy bo właśnie konczy mi się umowa a nie przedłużam w tej okrutnej firmie. A tu krwawa mery. Ale coz. Taki nasz psi los. Uda się nam w końcu jak nie za miesiąc to za dwa, wierze w to! [emoji4]
A @redferrari jak tam?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak z tym ovitrelle wie ktoś?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Wykupowalam w tamtym tygodniu i pytałam o to. Jeżeli został wyciągnięty z lodówki i zostanie zużyty w ciągu miesiąca, to nie trzeba go przechowywać w lodowce.
Natomiast jak dluzej niż miesiąc to z apteki do domu należy przewieźć w torbie termoizolacyjnej i włożyć do lodówki.

Więc nic się nie stanie.
 
Przykro mi, też żyłam nadzieja że tym razem się uda i ominie nas ta cała zabawa w genetyke, kolejny komplet badań które właśnie się skończyły i że nie będę musiała szukac pracy bo właśnie konczy mi się umowa a nie przedłużam w tej okrutnej firmie. A tu krwawa mery. Ale coz. Taki nasz psi los. Uda się nam w końcu jak nie za miesiąc to za dwa, wierze w to! [emoji4]
A @redferrari jak tam?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Oj oby oby my walczymy już 14 miesiąc :( wszyscy w kolo oczywiście wśród znajomych same ciąże masakra dwie pary uchowaly się bez a 4 w ciąży :/ wszyscy nas poprze ganiali nawet jutro idziemy ze znajomymi na kolacje i ona w ciąży oczywiście już drugiej :/ masakra zawsze co miesiąc obiecuje sobie Ze nie będę się nakręcać ale to jest tak silniejsze ode mnie :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj oby oby my walczymy już 14 miesiąc :( wszyscy w kolo oczywiście wśród znajomych same ciąże masakra dwie pary uchowaly się bez a 4 w ciąży :/ wszyscy nas poprze ganiali nawet jutro idziemy ze znajomymi na kolacje i ona w ciąży oczywiście już drugiej :/ masakra zawsze co miesiąc obiecuje sobie Ze nie będę się nakręcać ale to jest tak silniejsze ode mnie :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, u nas ledwie dwie pary przyjaciół bez dzieci. My już walczymy prawie pięć lat..

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie, u nas ledwie dwie pary przyjaciół bez dzieci. My już walczymy prawie pięć lat..

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Boziuuuuuu to dopiero współczuje !!!! Jesteś silna kobieta podziwiam ja bym już odpuściła po taki czasie szok. Na prawdę pełen szacunek to aż mi wstyd ze się użalam na sobą. MoZe dlatego ze to pierwsze i człowiek tak bardzo pragnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry