reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Rowek", wgłębienie na główce( nie ciemiączko:) )

Dołączył(a)
4 Sierpień 2017
Postów
14
Witam:)
mój synek ma 7 miesięcy. Zauważyłam u niego delikatne wgłębienie zaczynające się z lewej strony trochę nad uchem i biegnące do czubka główki. Trochę pokrywa się z żyłą. Nie jest strasznie głębokie, ale dość wyczuwalne. Czy u Waszych dzieci było coś takiego? Wiem, że główka jeszcze się kształtuje, ale trochę mnie to martwi a nie ma opcji, że w weekend umówię się do pediatry. Ogólnie synek zachowuje się normalnie, nie zauważyłam żeby mu to dokuczało. W tyg pewnie umówię się do lekarza, ale może któraś z Was coś wie na ten temat i może mnie uspokoi chociaż na weekend.
Gorąco pozdrawiam
 
reklama
Nie to nie ciemiączko właśnie...wydaje mi się, że nie miał tego wcześniej a ciemiączko jest na swoim miejscu;)
 
Moj syn tez to ma. Wyglada jak szew czaszkowy. Czasem jest wypukle jak zyla a czasem wklesle..... Tez jestem ciekawa co to jest.... Bylam u neurologa ale akurat wtedy bylo wypukle i nic nie poradzil.....
 
Nic nie skomentowal..... Idziemy w marcu na wizyte to moze cos sie dowiem.... syn ma to w sumie od urodzenia. Teraz ma 8mcy. Nie kazdego dnia jest wklesle..... Czasem sie zdarza. Niekiedy mam glupie mysli ze czaszka mu sie rozchodzi... ale to z pewnoscia moje urojenia.
 
Nie wiem czy pomogę. U mnie zdażyła sie taka sytuacja ( ale to pediatra zauważyła minimalne wgłębienie czaszki u córki, ja niestety nie zauważyłam tego) i mówiła aby dopajac córkę wodą ( córka od urodzenia na mm). Moze u was to to?
 
reklama
Ciemie jak jest zapadniete to pojenie woda ma sens a to co u nas jest chyba nie bardzo bo moj syn czy po piciu czy przed to i tak jednakowo to wyglada.....
 
Do góry