reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

" moj tato najbatdziej lubi ogladac auta w internecie i pic piwo"[emoji23]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Nieeee tata Frania chodzi maniakalnie na siłownie i wiecznie jest na diecie... eh. Ale pewnie kilka takich kwiatków z piwem Pani by miała :D

[emoji23][emoji23][emoji23] A mowienie do slupa mam juz wycwiczone[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Hahahahhaah to prawda, u nas też często tak jest :D

jakie kosmetyki dla dzieci kupujecie?

Ja hipp albo derma

Nie wiem jak to teraz jest, ale jak rodzilam corke to nie polecano stosowania kremow z filtrem do 6miesiecy. Moze teraz cos sie zmienilo? Ktos cos wie?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Naprawdę nie polecano? Ja myślałam że kremy z filtrem zawsze i wszędzie, przecież nawet w cieniu możesz się opalić.. Hmmmm, trzeba popytać lekarza.

Właśnie gdzie jest ten link o tych szpitalach bo chyba przeoczyłam,niech ktoś wstawi jak się orientuję

Proszę jeszcze raz :) Link do: Ranking szpitali 2017 „Wprost” | Gdzie rodzić - najlepsze porodówki
 
reklama
Nie wiem jak to teraz jest, ale jak rodzilam corke to nie polecano stosowania kremow z filtrem do 6miesiecy. Moze teraz cos sie zmienilo? Ktos cos wie?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Na wszystkich, które widziałam jest napisane, że od 6mcy, a szukałam w wakacje. Szczerze mówiąc maluszka lepiej osłonić przed słońcem, szczególnie, jeśli jeździ w gondoli. A do chusty czapka na głowę i pielucha na nóżki.
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za linka.
Moj szpital na 7 miejscu! A szpital, do ktorego przewoza maluchy jaks sobie nie radza na miejscu jest na drugim miejscu.

Mojego Synka nie uratowano, ale fakt, ja wyszlam z tego wszystkiego obronna reka a tez moje zdrowie bylo zagrozne...:/
 
Na wszystkich, które widziałam jest napisane, że od 6mcy, a szukałam w wakacje. Szczerze mówiąc maluszka lepiej odsłonić przed słońcem, szczególnie, jeśli jeździ w gondoli. A do chusty czapka na głowę i pielucha na nóżki.

Pharmaceris np. ma od urodzenia, Bioderma też

Zaczęłam szukać właśnie: jeszcze Baby dermedic, Ziajka nawet od 1 dnia.
 
Ostatnia edycja:
Slonce nikogo nigdy nie zabilo.
Wydaje mi sie,ze nalezy oczywiscie trzymac malenstwo pod parasolka czy gdzies w cieniu,ale jak na chwilke wystawi buzke do slonca to nic sie nie stanie. Cos na glowce obowiazkowo.Ja niczym nie smaruje siebie ani chlopakow przez pierwsze 30 -45 min.
My mamy problem z glowy,bo u Nas slonca co kot naplakal.

Z kosmetykow to cos na pewno na bazie naturalnych skladnikow : MooGoo
Mam swietny krem do calego ciala bardzo delikatny i naturalny z krowiego mleka autralijskiej firmy + plyn do kapieli ,wiec pewnie zostane wierna tej firmie.

moogoo-babystarterkit-2.jpg
 
Ja jestem uczulona na wszystkie kremy do opalania, toleruję ewentualnie olejki... Ale niektóre oleje mają naturalne filtry, więc planuję pozostać przy naturze ;)
Tak naprawdę to na początku w lipcu to będą ewentualnie krótkie spacerki, a w sierpniu czy wrześniu słońce już jest zdecydowanie "delikatniejsze" ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Slonce nikogo nigdy nie zabilo.
Wydaje mi sie,ze nalezy oczywiscie trzymac malenstwo pod parasolka czy gdzies w cieniu,ale jak na chwilke wystawi buzke do slonca to nic sie nie stanie. Cos na glowce obowiazkowo.Ja niczym nie smaruje siebie ani chlopakow przez pierwsze 30 -45 min.
My mamy problem z glowy,bo u Nas slonca co kot naplakal.


moogoo-babystarterkit-2.jpg

No właśnie polemizowalabym. Udar, czerniak i takie inne... Maleństwa są bardzo narażone na przegrzanie.

No ale jasne, potrzebny po prostu zdrowy rozsądek.
 
Na wszystkich, które widziałam jest napisane, że od 6mcy, a szukałam w wakacje. Szczerze mówiąc maluszka lepiej osłonić przed słońcem, szczególnie, jeśli jeździ w gondoli. A do chusty czapka na głowę i pielucha na nóżki.
Ja mieszkam nad morzem więc u nas przysłowiowo nawet wiatr opala. Koleżanka się tak zdziwiła rok temu jak przyjechała do mnie z 3 tygodniowym maleństwem, poszła posiedzieć na plaży, mały cały czas w wózku w gondoli z daszkiem w ogóle słońce na niego nie padało a wieczorem się okazuje że się opalił :D No ale skoro do pół roku nie wolno smarować to ja już nie wiem jak zabezpieczyć. Jedyne co to chyba z domu nie wychodzić :(
 
reklama
O jest szpital w którym rodziłam i będę rodzic,Mińsk Mazowiecki słyszałam że nawet osoby z Warszawy czasem przyjeżdżają tutaj rodzic a jest oddalony 40 km, połowa osób narzeka na poród w nim a jednak znalazł się na liście .pewnie nikt prócz mnie tutaj nie będzie rodzic :p
 
Do góry