reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Postaraj się niezamartwiac chociaż wiem jakie to trudne :* powiedz lekarzowi na następnej wizycie żeby zwracał uwagę a tutaj którąś z dziewczyn miała tak że zależało od dnia i badania ta długość szyjki więc Ona pewnie w zależności jak dzidziuś leży itd to się skraca a potem wydłuża chyba Marta tak miała jak dobrze pamiętam
Ja tak nie miałam ale szyjkę mam 3,5-3,8cm i lekarze mówili, że jest to normalna długość [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Czytam sobie lipcówki 2017. I tylko przesuwałam po kilkanaście stron.
Jak to fajnie jak pierw piszą i cieszą się z pozytywnych testów, później malutkie fasolki, brzuszki zaczynają rosnąć a za chwilę dzieciaczki po 2 kg i poród. U nas tez jeszcze trochę i bedziemy tak wspominać :)
 
Dziewczyny caly dzień wrazen dopiero mam czas po prenatalnych super synus zdrow.mam łożysko przodujace i to mnie troche martwi.chce wstawic zdjecie z badania 4d ale za duze pisze
Super, ze synus zdrowy! A lozysko jeszcze sie moze podniesc. Lekarz mowil, ze masz z tego powodu lezec albo sie oszczedzac?
Co do zdjecia to musisz zmniejszyc w jakims programie.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Dziewczyny caly dzień wrazen dopiero mam czas po prenatalnych super synus zdrow.mam łożysko przodujace i to mnie troche martwi.chce wstawic zdjecie z badania 4d ale za duze pisze

Super :)
To zagraj sobie tą aplikacje : PhotoScaler
I tam wklejasz zdjęcie i tylko zmieniasz rozmiar. Ja później zapisuje na dysku i z dysku ściągam i już mam w mniejszym formacie :)
 
Do góry