reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Concieve plus potwierdzam. Ja używałam, chociaż wtedy o tym nie wiedziałam i mam synka

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Grabcia123 ja juz ciążowa [emoji41] 7tydzien, po siadło na 4rtym cyklu. Dziewczynki robiłam 'kroliczkowo' jak tylko kalkulator o kinie pokazał mi dni plodne [emoji23] obie miały być chłopcami, wyszło inaczej :) teraz planów chłopak i na to liczę choć miałam nieziemskie przygody z poczęciem... :)

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Szczypiorkowa dokładnie jeden na tydzień to spoko. Też w ciąży miałam na nie ochotę i robiłam je sobie sama, na pewno były zdrowsze. A ta moja kuzynka to prawie codziennie je jadla! Zdarzało się nawet ze męża o 12 w nocy wysylala po hot-doga haha : )
Miciurka dzięki za zaproszenie, z chęcią wpadnę na wakacje ;)
Piwo dziewczynkowe dla obojga partnerow, a co z whiskey? Lub w ogóle z alkoholem? Choć teoretycznie i praktycznie zakwasza organizm wiec w ogóle odpada prawda? Dla obojga partnerow?
@Grabcia123 na dziewczynkę to działacie do pozytywnego testu, według naszych teorii.


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
dawno mnie nie było :) a czy któraś z Was mając syna i córke, planuje trzecie ? :)
ja bym chciała ale nie wiem kiedy i czy wogóle, i czy planować płeć czy iść na zywioł :)
 
reklama
Do góry