reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

1519718300-48e57d3e74030a15-aaaaaa.png


O ten mi chodzi

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co pamiętam to ten nie reguluje ph tylko ja obniża a rephres właśnie reguluje utrzymując na właściwym poziomie przez dłuższy czas.
 
reklama
Kura-adminka na babydust forum jest w ciazy z chlopcem ,ma 2 corki a robila tylko baby dust nawet bez diet itp. A pisze ze wczesniej komninowala inaczej z soda i suplami i nie wychodzilo , mysle ze masz super szanse na chlopca bo tam naprawde dobry wynik maja te 2 stosunki 24 i 48hpo pozytywie,

Belle- 1 tabl 5 tys, ja bralam 2 tabl a teraz zwiekszylam po czytaniu ze dziewczyny biora po 25-50tys. To weszlam na te min.25tys. Oczywiscie wziete z udanych staran o corke z zagranicznych forum.

Leeleeth- to musi byc pasteryzowane bialko jajka, to jakby samo sie oddziela, po inkubacji i tylko potrzeba tej dawki z dolu a cjlopcy sa blisko bialka jajka takze nic nie oddzielasz ja to bym robila w strzykawce bo wydaje mi sie ze prosciej, bo wtedy dziewczybki na dole u ujscia strzykawki ze tylko wyciskasz delikatnie troszke, pod mikroskop i spr.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kura-adminka na babydust forum jest w ciazy z chlopcem ,ma 2 corki a robila tylko baby dust nawet bez diet itp. A pisze ze wczesniej komninowala inaczej z soda i suplami i nie wychodzilo , mysle ze masz super szanse na chlopca bo tam naprawde dobry wynik maja te 2 stosunki 24 i 48hpo pozytywie,

Belle- 1 tabl 5 tys, ja bralam 2 tabl a teraz zwiekszylam po czytaniu ze dziewczyny biora po 25-50tys. To weszlam na te min.25tys. Oczywiscie wziete z udanych staran o corke z zagranicznych forum.

Leeleeth- to musi byc pasteryzowane bialko jajka, to jakby samo sie oddziela, po inkubacji i tylko potrzeba tej dawki z dolu a cjlopcy sa blisko bialka jajka takze nic nie oddzielasz ja to bym robila w strzykawce bo wydaje mi sie ze prosciej, bo wtedy dziewczybki na dole u ujscia strzykawki ze tylko wyciskasz delikatnie troszke, pod mikroskop i spr.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak Wam to wyjdzie to przysięgam że też w to pójdę [emoji23][emoji85]
Myślałam, że mnie to nie weźmie ale siedzi w głowie i nie puszcza [emoji1307]
Trzymam kciuki!


atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
Kura33 no i dobrze, ja też bym leciała baby dust lub/i 3stsunki w płodne ;)
Trzymam kciuki za test! [emoji110]
Miciurka szkoda że nie ma cie w pl to byśmy się zrzuciły i razem otworzyły przydomowe laboratorium [emoji48]
Jesli dobrze kojarzę to tylko dwie rodziny w moim kręgu mają trójkę dzieci i one mają dzieci naprzemiennej płci :) w sklepie w niedzielę (nie wiem co poczne jak zamkną mi supermarkety w niedzielę :( ) widziałam małżeństwo z dwoma synami i jedna malutka córeczka [emoji7] aż się na nich gapilam a oni przez to na mnie z dziwna mina haha
Czyli można!

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
A teraz pytanie techniczne.
Test owu pozytywny w sobotę o 10 ,o 16 już był ciut jaśniejszy. W niedzielę ból jajnika,dużo białkowego śluzu u mnie typowe objawy. Minęło dwa dni a temperatura się nie podniosła,co to znaczy?
Mierze tempke trzeci cykl i było że na dzień po owu szła w górę a teraz nic:dry:
 
Kura33 no i dobrze, ja też bym leciała baby dust lub/i 3stsunki w płodne ;)
Trzymam kciuki za test! [emoji110]
Miciurka szkoda że nie ma cie w pl to byśmy się zrzuciły i razem otworzyły przydomowe laboratorium [emoji48]
Jesli dobrze kojarzę to tylko dwie rodziny w moim kręgu mają trójkę dzieci i one mają dzieci naprzemiennej płci :) w sklepie w niedzielę (nie wiem co poczne jak zamkną mi supermarkety w niedzielę :( ) widziałam małżeństwo z dwoma synami i jedna malutka córeczka [emoji7] aż się na nich gapilam a oni przez to na mnie z dziwna mina haha
Czyli można!

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
'trza' było lecieć do nich po przepis na córkę... Eh nie mądra Ty [emoji23]

Ale luz... Jakoś 2msc temu byłam z moimi córkami, widziałam wł 2corki plus 1 mały książę. I też stałam jak głupia i naprawdę miałam podejść ale mój mąż stwierdzil że już całkiem mi na mózg siadło [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Aaaaa aaaaa aaaaa!!!! [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Dzowni mąż, i pyta czy NAM kupić kebaba bo wraca z pracy i czy Igor nie ma ochoty [emoji39][emoji41][emoji7]
Hahaha dostałam równoczesnie takiej radości że medalami że na uszach się wzniose i lekkie uczucie strachu a co jak nie... [emoji52]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
reklama
@Miciur_ka to napisz proszę jakie teraz suple i kiedy brać . Bo się pozmieniało a Ty jesteś na bieżąco ;) Dziękuję:)
 
Do góry