reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny jak wygląda ten pasek? I przepraszam, że pytam ale możecie podać maila do sióstr? Czy do nich można zwracać się również o łaskę w innej i ten II jak płeć?

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
reklama
Szczypiorkowa właśnie przed kilkoma minutami napisalam @ do sióstr aby wysłały Pasek do. Mojej babci ponieważ jest schorowana. A modlitwa do św Dominika jest również skuteczna w chorobach duszy i ciała.
mail do nich pasekgrodek@dominikanie.pl
A to mój pasek
1519739382-eb03985f741b70e7-aaaaaa.jpeg
 
Szczypiorkowa właśnie przed kilkoma minutami napisalam @ do sióstr aby wysłały Pasek do. Mojej babci ponieważ jest schorowana. A modlitwa do św Dominika jest również skuteczna w chorobach duszy i ciała.
mail do nich pasekgrodek@dominikanie.pl
A to mój pasek
1519739382-eb03985f741b70e7-aaaaaa.jpeg
Dziękuję Ci serdecznie!!! :)
Mi chodzi o pasek dla osoby która ma cały czas pod górkę (i to tak dosłownie). No stop coś się dzieje złego... I tam pomyślałam że może dla niej coś takiego... Napiszę i zapytam :)
A to trzeba pisać o jaką i intencje chodzi cxy coś? Kurde szkoda że biały... U mnie to max 2x jak będzie w każdym kolorze świata [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Kitqa a jak myslisz go przymocowac?? Moze poprostu zszyc z kawalkiem gumki? Zeby weszlo na reke ;)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a w jaki sposób poprosić siostry i pasek? Tylko maila napisać ? Czy zloyc jakaś ofiarę ? Jestem zielona a tez chciałabym otrzymać taki pasek
 
reklama
Szczypiorkowa ten Pasek jest świecowy i nie wiem czy siostry świeca go w naszej intencji. Natomiast w każdy wtorek o 7 rano odprawiana jest masza i tam modlą się w naszych intencjach (od tego paska)
Możesz napisać dlaczego chcesz ten pasek, tylko ie wiem czy Ci odpiszą.
Kredkaczarna niby trzeba przepasać się tym Paskiem ale, jakoś nie wyobrażam sobie tego. A myslr że nie będzie 'mniej dzialal' gdy założę go na rękę. Może jak już dojdzie do staranek to założę go sobie tak jak mówią.
A kaletnik ma takie metalowe zapięcia, nie wiem jak się nazywają i chce aby spiął mi końce tej tasiemki
 
Do góry