reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to juz ?

Pati58

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2018
Postów
17
Czesc,
Rozpoczęłam dzisiaj 40 tydz pierwszej ciąży. Dzis bylam na badaniu u gin, na ktg wyszlo mi kilka skurczów. Gin powiedziala ze szyjka jest skrócona. Wrocilam do domu i od godziny 15 co jakis czas mam bole ktore trwają 5-10 sekund , jest i kilkanaście albo kilkadziesiąt i trwają nawet godzine, potem przechodzi i wracają. Mialam je dzis o godzinie 13, potem o 17 i teraz o 19 sie zaczęły. Bola mnie przy tym lędźwie.
Czy to skurcze porodowe ?
Wsszedzie czytam ze skurcze porodowe trwają dłużej kilkadziesiąt sekund i nie występują tak szybko jeden po drugim ...
Czy któraś z Was tak miala ?
Dziekuje za jakiekolwiek informacje ☺️
 
reklama
Być może coś się zaczyna rozkręcać, ale na razie jeszcze nieregularne skurcze więc trzeba czekać. Może się rozkręci ale może też się wyciszyć i zacząć znów za kilka dni.
 
Byłaś badana dopochwowe? Ręcznie?
Ja po takim badaniu wiłam się z bólu. Przeszło i urodzilam po terminie.

Ale ze każdy poród jest inny to najlepiej umyj się (dłuższy prysznic) przygotuj i jedź sprawdzić.
Jako ze to pierwszy poród prawdopodobnie będzie trwał długo.
Ja gdybym mogła cofnąć czas pojechalabym najpóźniej jak się da.
 
Byłaś badana dopochwowe? Ręcznie?
Ja po takim badaniu wiłam się z bólu. Przeszło i urodzilam po terminie.

Ale ze każdy poród jest inny to najlepiej umyj się (dłuższy prysznic) przygotuj i jedź sprawdzić.
Jako ze to pierwszy poród prawdopodobnie będzie trwał długo.
Ja gdybym mogła cofnąć czas pojechalabym najpóźniej jak się da.

Tak, badała mnie ręcznie, ale nie odczuwałam pozniej zadnego bólu
Siedze i obserwuje.. mam nadzieje ze akcja sie rozwinie. Wykapalam sie na spokojnie, bylam na spacerze niedawno i chyba zostaje mi czekac
 
Cos sie zaczyna:)
Jesli beda coraz częściej i w krótszych odstepach np co 5 min potem co 2 to jedz do szpitala.
Skurcze porodowe to nie sa bo skurcze porodwe to horror hahah :D
Ale wiem co masz na myśli:)
 
Cos sie zaczyna:)
Jesli beda coraz częściej i w krótszych odstepach np co 5 min potem co 2 to jedz do szpitala.
Skurcze porodowe to nie sa bo skurcze porodwe to horror hahah :D
Ale wiem co masz na myśli:)

‚Horror’ od razu mi lepiej ... Haha :)
Oby juz tylko do przodu szło
 
‚Horror’ od razu mi lepiej ... Haha :)
Oby juz tylko do przodu szło
Wiesz kazdy porod inny.
Tak zazartowalam ale lepiej nastawic kogos hehe
Ja sie nie balam nawet jak ktos mi mowil ze boli poprostu nie znalam tego bolu, w drugiej ciazy juz wiadomo na co sie nastawic:D
Wydaje mi sie ze juz sie szykuje u Ciebie dzidzia na swiat.
Mialam podobnie
Życzę Ci szybkiego porodu i szczęsliwego..ten bol kazda z nas przeżyła a najważniejsze żeby wszystko się dobrze skończyło;)
Ps ja jak dojechałam to szpitala to przy badaniu okazalo się ze rozwarcie na 8 bylo..każdy w szoku byl ze pierwszy maluch i tak szybko.
Ja sama bo balam sie ze bede sie dluugo męczyć.
A jaka duma i szczęście po Cie ogarnie to nie doopisania:*
Daj nam.znac:*
 
Wiesz kazdy porod inny.
Tak zazartowalam ale lepiej nastawic kogos hehe
Ja sie nie balam nawet jak ktos mi mowil ze boli poprostu nie znalam tego bolu, w drugiej ciazy juz wiadomo na co sie nastawic:D
Wydaje mi sie ze juz sie szykuje u Ciebie dzidzia na swiat.
Mialam podobnie
Życzę Ci szybkiego porodu i szczęsliwego..ten bol kazda z nas przeżyła a najważniejsze żeby wszystko się dobrze skończyło;)
Ps ja jak dojechałam to szpitala to przy badaniu okazalo się ze rozwarcie na 8 bylo..każdy w szoku byl ze pierwszy maluch i tak szybko.
Ja sama bo balam sie ze bede sie dluugo męczyć.
A jaka duma i szczęście po Cie ogarnie to nie doopisania:*
Daj nam.znac:*

Tez dzis mowilam, aaa co tam nie boje sie czego tu sie bac. To mi mowia ze sie przekonam :D
Dziekuje za wsparcie, mam nadzieje ze dzisiaj uregulują sie te skurcze i nie ucichnie to wszystko :(
Dam znac jak bedzie po wszystkim ! Dziekuje bardzo :*
 
Tez dzis mowilam, aaa co tam nie boje sie czego tu sie bac. To mi mowia ze sie przekonam :D
Dziekuje za wsparcie, mam nadzieje ze dzisiaj uregulują sie te skurcze i nie ucichnie to wszystko :(
Dam znac jak bedzie po wszystkim ! Dziekuje bardzo :*
Urodziłam w dniu terminu haha wiec szansa jeszcze jest :D
Daj koniecznie znac trzymam mocno kciucki!!!!!:*
 
reklama
Do góry