reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstepy w ciazy :)

aleksandrala

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2018
Postów
41
Hej! Postanowilam zalozyc luzny watek w ktorym mozecie pisac w ktorym tygodniu/miesiacu pojawily sie u Was rozstepy i gdzie ;)

Obecnie jestem w 15 tygodniu, rozstep mam jeden na dole brzuszka.

————————- zeby nie zakladac nowego tematu powiedzcie mi jeszcze dziewczyny czy chudniecie na ciele (nie chodzi o wage) w ciazy jest normalne? Teraz widac mi kosci ktore wczesniej nie byly tak widoczne.. dodam ze czesto nie mam apetytu i nie wiem jak sobie z nim radzic?
 
reklama
U mnie nie pojawił się ani jeden rozstęp całe szczęście :)

4BoJp1.png
 
U mnie nie pojawił się ani jeden rozstęp całe szczęście :)

4BoJp1.png

Smarowalas sie czyms czy nie masz po prostu „tendencji” do rozstepow? Ja za pozno zaczelam smarowac sie oliwka wiec nie dziwie sie ze mi wyskoczyl. Ale na szczescie tylko jeden wiec mam nadzieje ze uda sie ta liczbe utrzymac :D
 
Smarowalas sie czyms czy nie masz po prostu „tendencji” do rozstepow? Ja za pozno zaczelam smarowac sie oliwka wiec nie dziwie sie ze mi wyskoczyl. Ale na szczescie tylko jeden wiec mam nadzieje ze uda sie ta liczbe utrzymac :D
Wydawało mi się, że mam tendencję do rozstępów, bo mam na udach z okresu dojrzewania. W ciąży samrowałam brzuch i piersi Mustelą, a uda Palmersem. Nigdzie nie pojawiły się rozstępy.

4BoJp1.png
 
A próbowałaś olejkiem bio-oil je potraktować? Spróbuj, na pewno nie zaszkodzi a może wiele pomóc, na pewno staną się mniej widoczne, jeszcze się nie spotkałam żeby komuś ten olejek nie pomógł na rozstępy czy blizny
 
A próbowałaś olejkiem bio-oil je potraktować? Spróbuj, na pewno nie zaszkodzi a może wiele pomóc, na pewno staną się mniej widoczne, jeszcze się nie spotkałam żeby komuś ten olejek nie pomógł na rozstępy czy blizny

Jeden rozstep na brzuchu mi nie przeszkadza bo ppjawil sie w wyniku ciazy ale zaczelam smarowac sie oliwka dla dzieci i poki co jest okej. Rozstep jest nadal swiezy i jesli oliwka go nie zlikwiduje to zakupie bio oil bo slyszalam wlasnie duzo pozytywnych opinii :)
 
Jeden rozstep na brzuchu mi nie przeszkadza bo ppjawil sie w wyniku ciazy ale zaczelam smarowac sie oliwka dla dzieci i poki co jest okej. Rozstep jest nadal swiezy i jesli oliwka go nie zlikwiduje to zakupie bio oil bo slyszalam wlasnie duzo pozytywnych opinii :)

Ja też póki co smaruję się tylko oliwką dla dzieci, zobaczymy co dalej będzie :-)
 
reklama
Ja również miałam roztepy na brzuchu i jeszcze na udach, ale poradziłam sobie z nimi stosując właśnie olejek bio oil. rozstępy stały się nie widoczne co sprawiło, że mogłam odetchnąć z ulgą, bo bałam się, że zostaną. Olejek jest fajny, bo ogólnie nawilża skóre i ładnie pachnie co sprawia, że aż się chce smarować.
 
Do góry