reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista kwietniowych mam

Witajcie. Wylądowałam we wtorek w szpitalu z okropnymi bólami. Jak się okazało były to skurcze dosyć mocne. Okazało się też że jestem w 35tc a nie tydzień mniej. Dostaję nospę, kroplówkę z magnezem, potasem i czymś jeszcze. Do tego co 12h zastrzyk na rozwój płuc maleństwa. Robią mi ktg rano i sprawdzają tętno dziecka. Masakra jednym słowem.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie. Wylądowałam we wtorek w szpitalu z okropnymi bólami. Jak się okazało były to skurcze dosyć mocne. Okazało się też że jestem w 35tc a nie tydzień mniej. Dostaję nospę, kroplówkę z magnezem, potasem i czymś jeszcze. Do tego co 12h zastrzyk na rozwój płuc maleństwa. Robią mi ktg rano i sprawdzają tętno dziecka. Masakra jednym słowem.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymaj się Asienka, 35 tydzien to już prawie prawie donoszona ciąża wiec głowa do góry. Może dzidziuś posiedzi jeszcze trochę w brzuszku, najwazniejsze, ze masz dobra opiekę. Trzymajcie się w dwupaku ile się da[emoji16]
 
Trzymaj się Asienka, 35 tydzien to już prawie prawie donoszona ciąża wiec głowa do góry. Może dzidziuś posiedzi jeszcze trochę w brzuszku, najwazniejsze, ze masz dobra opiekę. Trzymajcie się w dwupaku ile się da[emoji16]
Dziękuję za wsparcie :). Na prawdę się przyda. Wyniki mam dobre i z krwi i z wymazu, więc może jutro wyjdę. Mam dość tego jedzenia szpitalnego, blee.. Takie dobre że wzdęcia mnie męczą i brzuch boli bo małe się wierci.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na dodatek małe odwróciło się pośladkowo, czyli może być cesarka..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za wsparcie :). Na prawdę się przyda. Wyniki mam dobre i z krwi i z wymazu, więc może jutro wyjdę. Mam dość tego jedzenia szpitalnego, blee.. Takie dobre że wzdęcia mnie męczą i brzuch boli bo małe się wierci.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
Ale skurczy już nie masz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szczęście nie. Dostałam je bo jak brzuch mnie w domu zaczął boleć to go glaskalam

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic takiego przecież nie napisałam. Skurcze mieć możesz jak najbardziej. Czyli dostałaś skurczy, bo głaskałaś brzuszek?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry