reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Właśnie, mamuśki- czy kupujecie jakiś kombinezon dla noworodków? Ja mam z H&M dresik bawełniany, chyba na 62 i tyle narazie.. tak sobie myślałam że na początku lipca zobaczę jakie lato będzie w tym roku i ewentualnie dokupię, jeśli będzie lipcopad... a Wy?
Mam kilka kombinezonów po córeczce, plus dokupiłam jeden typowo dla chłopca w rozmiarze 68. Taki zeby byl do lekarza. Dla mnie niezbędny na nasze chłody :-)
 
Ostatnia edycja:
To u mnie też oszukane bo potrzebuje dla chłopca ;-) a pełno różów i sukienek :-D
A może faktycznie ludzie wykupują...
No ja cie. Ja byłam wczoraj z kumelą która ma synka i ona przebiera w tych ciuszkach a ja nie miałam w czym [emoji849]

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny wiosna i wszystkie chca odswiezac remontować tez bede malowac pokoje dzieci po świętach powiem wam ze jestem ciekawa tego lata bo kolezanka dała mi duzo ciuszkow po blizniakach ogromnie duzo nic juz nie kupuje a rodziła 22 czerwca 2017 tak jak mi cc maja tez robic i wiekszosc z dlugim rekawem mówiła ze musialo byc naprawde cieplo zeby ubrac krotki rekaw 90% body pajace z długim rekawem
 
Do góry