reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrostki u dziecka

Magda_lena24

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2017
Postów
114
Mamusie moja mała pije Bebilon Pepti Dha od 4 tygodni a ma 9 tygodni. Od początku był problem z suchą skórą na policzkach i chrostkami. Ale teraz problem się nasila mianowicie chrostki koło ust, na brodzie i na połowie policzkach strasznie jej zaatakowały buźkę , i dziś zauważyłam jeszcze na udach. No i od kilku dobrych dni kwaśny zapach kupy. Może wiecie co to może być ?
 
reklama
Rozwiązanie
Wiesz, obserwuję Twoje posty/tematy od kilku tygodni i tak się zastanawiam. Ty dziecko leczysz na forum? Czy byłaś u specjalisty? Nie wiem, alergologa? Gastroenterologa? Jak moje dziecko miałoby tak długo problemy z jedzeniem, to w trybie natychmiastowym konsultowałabym się z konkretnym lekarzem, nie pediatrą czy lekarzem rodzinnym, ale ze specjalistą od żywienia, alergii.
Tutaj raczej nie usłyszysz innej porady niż zmień mleko i udaj się do lekarza, bo lekarz musi dziecko zobaczyć i zlecić jakieś badania. Jak jeden nie daje rady, to idę do drugiego. Ja rozumiem, że możesz czuć się bezsilna, ale dziecko to nie lalka i polecam na prawdę wizytę u konkretnego lekarza.
Chodzę po lekarzach i tak umieją leczyc wlasnie
Wiesz, obserwuję Twoje posty/tematy od kilku tygodni i tak się zastanawiam. Ty dziecko leczysz na forum? Czy byłaś u specjalisty? Nie wiem, alergologa? Gastroenterologa? Jak moje dziecko miałoby tak długo problemy z jedzeniem, to w trybie natychmiastowym konsultowałabym się z konkretnym lekarzem, nie pediatrą czy lekarzem rodzinnym, ale ze specjalistą od żywienia, alergii.
Tutaj raczej nie usłyszysz innej porady niż zmień mleko i udaj się do lekarza, bo lekarz musi dziecko zobaczyć i zlecić jakieś badania. Jak jeden nie daje rady, to idę do drugiego. Ja rozumiem, że możesz czuć się bezsilna, ale dziecko to nie lalka i polecam na prawdę wizytę u konkretnego lekarza.
 
Wiesz, obserwuję Twoje posty/tematy od kilku tygodni i tak się zastanawiam. Ty dziecko leczysz na forum? Czy byłaś u specjalisty? Nie wiem, alergologa? Gastroenterologa? Jak moje dziecko miałoby tak długo problemy z jedzeniem, to w trybie natychmiastowym konsultowałabym się z konkretnym lekarzem, nie pediatrą czy lekarzem rodzinnym, ale ze specjalistą od żywienia, alergii.
Tutaj raczej nie usłyszysz innej porady niż zmień mleko i udaj się do lekarza, bo lekarz musi dziecko zobaczyć i zlecić jakieś badania. Jak jeden nie daje rady, to idę do drugiego. Ja rozumiem, że możesz czuć się bezsilna, ale dziecko to nie lalka i polecam na prawdę wizytę u konkretnego lekarza.
Chodzę po lekarzach i tak umieją leczyc wlasnie
 
Rozwiązanie
Do góry