• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Kto po in vitro?

Cudowni są! Nie mogę się napatrzeć!!! :-D
Jakbym umiala wstawiac serduszka to bym wstawila chyba ze 100!
Oj tak całuję i dziękuję za nich dzień w dzień [emoji173] i nie umiem sobie wyobrazić że decydujemy się na jeden zarodek i jest z nami albo OLIWIA albo FILIP cieszę się że mam ich obu jednocześnie. I mimo tego że jestem z nimi całe dnie sama nie czuje zmęczenia i nie jest mi ciężko.. Ich uśmiechy wynagradzaja wszystko co złe!!!
 
reklama
Myslisz ze sama moge go wlaczyc? Czy poczekac na wizyte jutrzejsza juz? No ja to jak bym okres miala normalnie [emoji4]
No co ty, sama nie wlaczaj, bo bedzie za wczesnie - bierzesz tyle dni wczesniej ole dni ma zarodek. Jesli tak mocno krwawisz to hmmm... moze nie podchodz w tym cyklu? Dziwna sprawa. Ja mialam raczej krew ze sluzem, nie jakos bardzo duzo, ale wkladke musialam miec.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry