reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja po wizycie. Wszystko w porzadku. Pessar nadal trzyma, za 2 tygodnie zdejmujemy.
Emilka wazy 3040g +/- 450g. Lekarz powiedzial, ze za tydzien moge rodzic[emoji3]

Niestety poinformowal mnie, ze od 1 do 15.07 bedzie na urlopie[emoji53] Ale mam sie nie martwic. Jak nieurodze do tego czasu to odda mnie pod opieke swojego kolegi - tego co prenatalne u niego robilam. A jak bym zaczela rodzic to i tak mam najpierw do niego zadzwonic.
Czyli z roznych wzgledow dobrze by bylo jak by panna Emilia postanowila wyjsc do konca czerwca[emoji6] Sam lekarz powiedzial, ze waga moze byc sluszna, wiec lepiej szybciej[emoji6]
 
ja za zaczynam pakowanie chyba jestesmy tylko my obie nie spakowane jeszcze a doła miałam tez rana :(( a teraz jakieś dziwne przeczucia jeszcze mnie dopadły
Jeszcze ja kochane.. Czekam aż kasa na konto wpłynie, czyli pewnie jutro. Do końca tygodnia mam nadzieję się ze wszystkim ogarnąć [emoji849]
 
Ja to jak powsinoga czeka mnie wycieczka po knajpach z JustMe i Jola w wawie

Potem chlanie z tobą [emoji23]

Mogę jeszcze po sąsiedzku odwiedzić age i Olę

Normalnie podróżniczka
To co się będziemy rozdrabniać zróbmy jedną wielką imprezę popijawę :D matki patolki na wychodnym :D
 
Jaką miłą (albo bardziej śmieszną) akcję miałam dzisiaj.. byliśmy z M. w centrum, M miał odebrać jakąś receptę, mnie wyrzucił na rogu, bo zobaczyłam cukiernię i stwierdziłam że MUSZĘ zjeść pączka. Kupiłam, wyszłam sobie na róg, czekając aż mnie M. zgarnie, stoję z brzuchem, wpierdzielam z apetytem tego pączka i nagle zatrzymuje się jakiś koleś i mówi: jak ładnie Pani wygląda, miłego dnia :shocked2::-D:-D:-D:-D:-D Musiałam być mega pocieszna-ciężarówka opychająca się ciastkiem- skoro chciało mu się stanąć :-D:-D A ja zapchana nawet nic nie odpowiedziałam :rolleyes2:



...ale nie pokroiłaś...?:unsure: Upewniam się :D :D No mój też coraz bardzie napiera, wypycha i w ogóle rządzi się niemożebnie...



Właśnie powiem Wam że jakoś przy tej ciąży mnie nie przekonują- i w ogóle o nich zapomniałam... Ale też mam część śpioszków z tymi zakładkami, tylko jak będzie upał to na nic się to nie zda :-D:-D No i w upał też sobie nie wyobrażam malucha w rękawiczkach...



U Ciebie zawsze z atrakcjami :-D:-D:-D Mój też miał zacny pazur, mega zdrapany się urodził....



Proszę bardzo: profesjonalna odpowiedź za ile, gdzie i jak! :-) :)



Dołączam do Twojego klubu stęsknionych za winem i prosecco... ehhhhh...



Oooo dobrze wiedzieć....!
No widzisz jakie wrazenie robisz[emoji3]
 
Wow, podziwiam, ja musiałam sobie zrobić przerwę, zresztą pokarmu w II trymestrze było tak mało, że dzieć się tylko denerwował...

No wziął i zasnął, jak już dokładnie zaplanowałam, jak go pokroję... A co do rozpierania i napierania, to właśnie odkryłam, że tylko w fotelu samochodowym wygodnie mi się siedzi... może sobie go wmontuję przed komputerem?

@Margana coraz piękniej wyglądasz :)

Dotoczyłam się dzisiaj do pepco i nie było ani jednego bodziaka na 56 :( Dobrze, że lipiec, jakby dziecko się urodziło zanim mu zorganizuję jakiekolwiek ubranka, to będzie paradować w samej pieluszce :D:D Albo, jeśli mnie zdąży wkurzyć, to mu założę zimowy kombinezon, bo to akurat zostało po starszaku.
Dziekuje[emoji15]
Co do bodziakow to spokojnie, zawsze mozesz zalozyc 62 zanim dokupisz mniejsze[emoji3]
 
reklama
Do góry