reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Z tym "płaski" to bym nie przesadzała,[emoji12] ale tak już tyle mojego syna od 3go czerwca.
Napisz nam parę słów o sobie i o tym kogo nosisz pod serduszkiem.[emoji4]

Peugeotka bo lubie Peugeoty[emoji23]
38l w duchu 26
Corka 15 mscy i synek za tydz to bedzie 39+0, cc bo jestem 15 msvy po cc i nie moge sn
Corka starania-walka 5 lat a druga ciaza szok ze moge znow byc w ciazy[emoji7][emoji12][emoji12]

To juz tulisz dawno w domku synusia, kp mm ? Ciezko ?
 
Peugeotka bo lubie Peugeoty[emoji23]
38l w duchu 26
Corka 15 mscy i synek za tydz to bedzie 39+0, cc bo jestem 15 msvy po cc i nie moge sn
Corka starania-walka 5 lat a druga ciaza szok ze moge znow byc w ciazy[emoji7][emoji12][emoji12]

To juz tulisz dawno w domku synusia, kp mm ? Ciezko ?
U nas kp, nie licząc spadku wagi w 1szej dobie to idzie nam to dobrze, młody ładnie przybiera na wadze.
Jego 3 letnia siostra jest nim zachwycona.
 
Synus ,coreczka?
Jak sie czujesz? Ja hmm ciezko ale chodze [emoji5]mam 15 mscy corke
To za tydz juz z nami[emoji7]
Córka [emoji5]
Ja już też coraz ciężej, spinam się od dziś żeby doczekać środy. Skurcze się pojawiają i w ogóle lekarz mi karze jakby co gnać szybciej do szpitala.
Ja mam synka 6lat, ale CC ze wzgl.na duże zrosty po pierwszej CC i lekarz nie zgodził się na poród SN.
 
Witam dziewczyny

Moze nie za pozno dolaczyc[emoji5]? Wedlug usg 30/6 termin, ale mam cc 22/6 bowiem Jestem 15 mscy po cc [emoji5]corka Nicole I teraz franus [emoji1]

Moze ktoras z was ma termin w tym dniu lub date cc? Zaczynam miec emocje
Hej. Ja mam synka Mikołaja i już urodziłam Franka. Trochę się pospieszyl, bo miał wyjść w połowie czerwca, a wyszedł pod koniec maja [emoji4] Ale 10pkt dostał. Teraz gonimy resztę maluchów z wagą, bo na razie jest chyba najdrobniejszy, mimo że urodzony jako jeden z pierwszych [emoji4]

Poród SN no i kp.
 
@Peugeotka36 - witaj :) No i powodzenia wkrótce! :D Ja też po cięciu (choć miałam rodzić sn jak synka, ale córa spłatała figla), ale już dawno temu bo 21 maja, a że niby czerwcówką miałam być, bo wg pierwszych wyliczeń termin miałam na 1 czerwiec, potem się to zmieniło na 28 maj, a ostatecznie skończyło się szybciej przez to że cc ;)
No i też karmię piersią - kto wie czy nie idziemy z córą na rekord, bo przybiera jak zawodowiec (syn w pierwszym miesiącu na piersi przybrał 1900g, tego rekordu nie uda się nam pobić, ale pewnie osiągniemy również zacny ;)).
 
@Peugeotka36 - witaj :) No i powodzenia wkrótce! :D Ja też po cięciu (choć miałam rodzić sn jak synka, ale córa spłatała figla), ale już dawno temu bo 21 maja, a że niby czerwcówką miałam być, bo wg pierwszych wyliczeń termin miałam na 1 czerwiec, potem się to zmieniło na 28 maj, a ostatecznie skończyło się szybciej przez to że cc ;)
No i też karmię piersią - kto wie czy nie idziemy z córą na rekord, bo przybiera jak zawodowiec (syn w pierwszym miesiącu na piersi przybrał 1900g, tego rekordu nie uda się nam pobić, ale pewnie osiągniemy również zacny ;)).

Ja z corka tez kp ale 1000 gram co msc przez pierwsze msce [emoji1]ty 1900 szok[emoji13][emoji123][emoji123]
Karmilam do 8 msca potem stracilam kp bo bylam w cisxy

Fajnie ze udaje wam sie z kp[emoji123][emoji1]

Nicole wczesniak 35tc bo krwawilam poprzez lozysko przodujace to ta ciaza wzorowa jest ani skurczy ani boli szczegolnie nic , tylko juz brak sil teraz

Tydz temu mial 3100 i 51 cm ;)
 
Hej. Ja mam synka Mikołaja i już urodziłam Franka. Trochę się pospieszyl, bo miał wyjść w połowie czerwca, a wyszedł pod koniec maja [emoji4] Ale 10pkt dostał. Teraz gonimy resztę maluchów z wagą, bo na razie jest chyba najdrobniejszy, mimo że urodzony jako jeden z pierwszych [emoji4]

Poród SN no i kp.

Moja miala 47 cm i 2150 w 35 przy porodzie

Teraz 15 mscy - daje w kosc gonitwa swa [emoji3]
 
Witam dziewczyny

Moze nie za pozno dolaczyc[emoji5]? Wedlug usg 30/6 termin, ale mam cc 22/6 bowiem Jestem 15 mscy po cc [emoji5]corka Nicole I teraz franus [emoji1]

Moze ktoras z was ma termin w tym dniu lub date cc? Zaczynam miec emocje
Witaj [emoji4] ja też dzieciatko mam już przy sobie!uparciucha przesiedziala 6 dni po terminie bo wybrała sobie dzień dziecka na wyjscie z brzuszka. Pola to moje pierwsze dziecko i jak na razie radzimy sobie dobrze z kp chociaż z odbijaniem i baczkami już trochę gorzej.
 
reklama
Do góry