reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
nie wiem czy to wyjątkowo w moim przypadku, ale mi lekarz powiedział, że więcej niż 10 jajec to może mieć dla mnie przykre konsekwencje, a Wam tam mówią, że im więcej tym lepiej hmmmm....
nie strasz mnie bo ja i tak już nie najlepiej się czuje a dzisiaj jeszcze zastrzyk z puregon i oralgutranu jutro dwa zastrzyki z ganapeptylu i mam nadzieję że mnie trochę puści bo już się stresuje
 
Trochę nowa bida, bo w trzypaku od niedawna. ;) tak więc mdłości, bezsenność, wzdęcia ale warto było. Moja córka w siódmym niebie, bo bardzo chciała rodzeństwo. Szkoda, że taka duża różnica wieku będzie ale na to już nie mam wpływu.
"Trochę nowa bida..." sory ale jak można tu tak pisać?? Krew mnie zalewa :-/ większość dziewczyn oddała by wszystko za to co Ty masz
 
nie strasz mnie bo ja i tak już nie najlepiej się czuje a dzisiaj jeszcze zastrzyk z puregon i oralgutranu jutro dwa zastrzyki z ganapeptylu i mam nadzieję że mnie trochę puści bo już się stresuje
nie straszę, kochana trzymam kciuki, będą mieli co wybierać :) ja też chciałam mieć więcej jajek po prostu... ale mój lekarz się nie zgodził na więcej.
 
nie straszę, kochana trzymam kciuki, będą mieli co wybierać :) ja też chciałam mieć więcej jajek po prostu... ale mój lekarz się nie zgodził na więcej.
Kochana a możesz mi krok po kroku opowiedzieć swoją punkcje pliiiissssss będę cię nosić na rękach bo tutaj już wszyscy wiedzą że ja się znieczulenia boję
 
No wlasnie sie zastanawiam. Bo jeszcze ten dupek 3x1. Nie chce przesadzic w druga strone :)
Kurcia mi mowil ze bede brac 2x1. Wiec mysle ze tak bedzie najlepiej, dodatkowo dupek. W druga strone nie przesadzisz. Ja w kulminacyjnych momentach bralam dupka 3x2, crinone 1x, lutinus 1+2 i prolutex.
 
reklama
Kochana a możesz mi krok po kroku opowiedzieć swoją punkcje pliiiissssss będę cię nosić na rękach bo tutaj już wszyscy wiedzą że ja się znieczulenia boję
Ja też się strasznie bałam i panikowałam - niestety mój lekarz nie mógł być na punkcji co mnie jeszcze bardziej zdenerwowało mówiąc szczerze,
Więc tak najpierw przebrać się w koszulkę i siku potem Pani pielęgniarka sprawdziła jeszcze raz czy mam grupę krwi, założyła mi motylka na lewej ręce i pobrała trochę krwi do badań
Kazała się chwilkę położyć i odpocząć
Potem jeszcze raz siku dla pewności, kazali mi pójść na salę (mogłam też jechać na wózku, ale bez przesady :D
siadłam na fotelu ginekologicznym, Pani w okienku (embriolog) zadała mi pytanie o imię i nazwisko - przedstawiłam się, potem podłączyli mnie do monitora za paluszek i Pani anesteziolog powiedziała, że za chwilkę może mi się zakręcić w głowie - zakręciło i zasnęłam, sen miałam miły...
obudziłam się na wózku, zła, że obudzili mnie przed końcem snu :D
przenieśli mnie na łóżko podłączyli do monitora, poleżałam tak z ponad godzinyę, odłączyli monitor i kazali jeszcze chwilkę poleżeć, potem posiedzieć potem wstać - nic mi nie było - innym dziewczynom się jeszcze kręciło w głowie, więc kazali im znów usiać i posiedzieć, ja mogłam się wysikać, przebrać - troszeczkę plamiłam, ale tylko chwilkę po zabiegu, więc warto mieć wkładkę, zdjęli mi motylka, potem konsultacja z lekarzem ile jajeczek pobrano, rozpisane leki i recepty i do domku, nie wolno prowadzić samochodu, trzeba odpoczywać najlepiej być pod czyjąś opieką, ze mną mąż wrócił do domu, mieliśmy wziąć taksę, ale czułam się tak dobrze, że jak zawsze pociągiem, w domu generalnie przeleżałam całe popołudnie... czułam lekki dyskomfort w podbrzuszu, takie jak na @ mniej więcej... przeszło po kilku dniach i to tyle, ja nie miałam hiperki więc 5 dni później pojechałam po maluszka no i jest 11t5d
 
Do góry