reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek :)

reklama
Moze wstawie linka, tak bedzie latwiej. Tu jest sklep z bawelna i minky, dajcie znac jak wpadnie cos w oko :)
Link do: Skorpion
Cześć:-) Mam pytanko - czy uszyłabyś dla mojej małej dresik w rozmiarze 80 i dodatkowo chustę i czapkę na jesień też w tym samym wzorze jaki miałby dres?:-) Rozglądam się za czymś takim więc jeśli miałabyś siłę i ochotę to byłabym wdzięczna :-):-)
 
Cześć:-) Mam pytanko - czy uszyłabyś dla mojej małej dresik w rozmiarze 80 i dodatkowo chustę i czapkę na jesień też w tym samym wzorze jaki miałby dres?:-) Rozglądam się za czymś takim więc jeśli miałabyś siłę i ochotę to byłabym wdzięczna :-):-)
Hej nie ma problemu, tylko masz moze jakis wzor opatrzony? Ja Ci poprzesylam kilka fotek dresow co szylam, moze cos Ci wpadnie w oko, jesli chodzi o wzory dresowek, to wejdz na sklep "metryicentymetry.pl" tam w dresowki i moze jakis wzor. Ci wpadnie w oko
 
Hej nie ma problemu, tylko masz moze jakis wzor opatrzony? Ja Ci poprzesylam kilka fotek dresow co szylam, moze cos Ci wpadnie w oko, jesli chodzi o wzory dresowek, to wejdz na sklep "metryicentymetry.pl" tam w dresowki i moze jakis wzor. Ci wpadnie w oko
Coś oglądałam ale w sumie na nic konkretnego nie zdecydowałam się:-) zobaczę materiały na tej stronie, przejrzę zdjęcia które wyślesz i na pewno coś wybiorę:-)
 
Dziewczyny, mama zrobila osmiorniczki jak ktoras ma chetke :) 25zl szt.
received_1789713391151170.jpeg
 

Załączniki

  • received_1789713391151170.jpeg
    received_1789713391151170.jpeg
    587,2 KB · Wyświetleń: 901
reklama
Hej:) a ja bym chciala wiedziec ile by ksoztowła komplecik Minky jasny róz plus bawełna birds. komplet do wózka kocyk podusia i mufka :) ewentualnie ochraniacze na pasy :)
 
Do góry