reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja miałam kupić tego misia szumisia ale chyba się wstrzymam i zobaczę jak będzie że spaniem synka ;)

A co do karuzeli do łóżeczka się też zastanawiam , czytałam że dopiero od 2 mc życia .. a ile w tym prawdy nie mam pojęcia .... Chce taką karuzele z projektorem na suficie z delikatnym światełkiem - półmrok .

Żeby już może nie kupować osobno lampki nocnej z delikatnym światłem . Synek będzie z nami spac i chce jakieś światełko mieć żeby go widzieć w łóżeczku . Ale takie słabiutkie
 
reklama
Jak leżycie ? Brzuszki już większe , mnie najlepiej na plecach znowu mówią że w wysokiej ciąży nie bardzo plecy lepiej boki ( czytałam też mamę ginekolog o tym miała posta ) . Prawy bok odpada , jak tylko się na niego położę synek się buntuje , albo mu ciasno albo nie wygodnie... Nie wiem . Albo bo od początku ciąży męczyłam się na lewym tylko i lubi lewy.... :baffled::eek:
Jak leżę na plecach to mi jest duszno i brzuch się stawia na lewym boku młoda się wierci [emoji846] chyba jej nie wygodnie a na prawym boku słyszałam że nie można długo leżeć[emoji848]
 
A możecie jeść w te upały ? Kanapki czy obiad ? Nie mówię o przekąskach ;)

Ja średnio , nie bardzo , tu mi burczy z głodu a tu nie mogę jeść bo w gardle stoi ... Ehhh wodę pije chociaż ;)

Piszecie o wadze że idzie w górę i waszą i bobaskow , u mnie też tak jest aleeeee brzuszek nie widzę żeby mi rósł obecnie.... Co jest dziwne dla mnie.... :confused::baffled:
 
Ja miałam kupić tego misia szumisia ale chyba się wstrzymam i zobaczę jak będzie że spaniem synka ;)

A co do karuzeli do łóżeczka się też zastanawiam , czytałam że dopiero od 2 mc życia .. a ile w tym prawdy nie mam pojęcia .... Chce taką karuzele z projektorem na suficie z delikatnym światełkiem - półmrok .

Żeby już może nie kupować osobno lampki nocnej z delikatnym światłem . Synek będzie z nami spac i chce jakieś światełko mieć żeby go widzieć w łóżeczku . Ale takie słabiutkie
Widziałam w Ikei takie typowo dziecięce,w kształcie misia lub króliczka lub czegoś tam. Fajne było to,że można w nich bylo regulować natężenia światła,co uważam za fajny patent :)
 
A możecie jeść w te upały ? Kanapki czy obiad ? Nie mówię o przekąskach ;)

Ja średnio , nie bardzo , tu mi burczy z głodu a tu nie mogę jeść bo w gardle stoi ... Ehhh wodę pije chociaż ;)

Piszecie o wadze że idzie w górę i waszą i bobaskow , u mnie też tak jest aleeeee brzuszek nie widzę żeby mi rósł obecnie.... Co jest dziwne dla mnie.... :confused::baffled:

Ja jem normalnie. Dzisiaj hamburgery domowe z wołowinki ze smażonym camembertem [emoji16]
 
A możecie jeść w te upały ? Kanapki czy obiad ? Nie mówię o przekąskach ;)

Ja średnio , nie bardzo , tu mi burczy z głodu a tu nie mogę jeść bo w gardle stoi ... Ehhh wodę pije chociaż ;)

Piszecie o wadze że idzie w górę i waszą i bobaskow , u mnie też tak jest aleeeee brzuszek nie widzę żeby mi rósł obecnie.... Co jest dziwne dla mnie.... :confused::baffled:
Ja generalnie coś tam podjadam ale wybiórczo.
Dzisiaj np.ziemniaki, chłodnik i jajko sadzone. Jakiś zimny serek honogenizowany. Miseczkę pomidorów i takie tam
Owoce...wczoraj od teściowej śliwek i jeżyn przywiozłam.
A wcześniej 10kg arbuza zmęczyłyśmy z moją mamą przez dwa dni:)
 
A możecie jeść w te upały ? Kanapki czy obiad ? Nie mówię o przekąskach ;)

Ja średnio , nie bardzo , tu mi burczy z głodu a tu nie mogę jeść bo w gardle stoi ... Ehhh wodę pije chociaż ;)

Piszecie o wadze że idzie w górę i waszą i bobaskow , u mnie też tak jest aleeeee brzuszek nie widzę żeby mi rósł obecnie.... Co jest dziwne dla mnie.... :confused::baffled:
Nie moge [emoji85] zjadlam dzis tylko sniadanie i pol bulki na kolacje.. wczoraj sniadanie i jablko na kolacje...
A leze na plecach i na obu bokach, zalezy jak mi wygodnie [emoji14]
 
reklama
Do góry