reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
U mnie dziś 23 DC 6 dpo.
Powiem Wam, że powoli zaczyna mnie śmieszyć mój organizm i moje zachowanie [emoji23][emoji23]
Doszukuje się objawów ciąży, interpretuje cały swój dzień pod to.
1 ból sutków - objaw ciąży, ale tez może być to związane z wieloma innymi czynnikami
2 senność - objaw ciąży, ale tez lubię pospać i się polenić, a ostatnio mam ku temu sposobność, a im więcej człowiek śpi, tym bardziej jest zmęczony.
3. Biegunka - mogłam zjeść coś co mi zaszkodziło
4. Częste oddawanie moczu - jest gorąco, wiec więcej pije siłą rzeczy toaleta częściej odwiedzana
5. Wrażliwość na zapachy cóż zwyczajnie lodówka wola o wyczyszczenie [emoji23][emoji23][emoji23]

I tak to można mnożyć.
Także trochę luzuje majty.
W piątek zrobię bete. I wszystko będzie jasne. W weekend wesele brata także wole wiedzieć czy odstawić %

Z racji, że to nasz ostatni cykl starań przed ślubem, to postanowiłam, że jak się nie uda, to wezmę się ostro za ćwiczenia, żeby być fit tego wielkiego dnia [emoji173]️[emoji173]️
 
A u nas chyba jednak nici z tego cyklu. Coś mi nie pasuje tutaj. Trzeci dzień w okolicach 36,60 +/- 0,3 st. i jak tu owu wyszukać? [emoji848] patrzę na ten mój wykres i nie doszukuję się owu na siłę. Może ten był bez owulacyjny jednak. Czekam dalej na rozwój wydarzeń.
 
U mnie dziś 23 DC 6 dpo.
Powiem Wam, że powoli zaczyna mnie śmieszyć mój organizm i moje zachowanie [emoji23][emoji23]
Doszukuje się objawów ciąży, interpretuje cały swój dzień pod to.
1 ból sutków - objaw ciąży, ale tez może być to związane z wieloma innymi czynnikami
2 senność - objaw ciąży, ale tez lubię pospać i się polenić, a ostatnio mam ku temu sposobność, a im więcej człowiek śpi, tym bardziej jest zmęczony.
3. Biegunka - mogłam zjeść coś co mi zaszkodziło
4. Częste oddawanie moczu - jest gorąco, wiec więcej pije siłą rzeczy toaleta częściej odwiedzana
5. Wrażliwość na zapachy cóż zwyczajnie lodówka wola o wyczyszczenie [emoji23][emoji23][emoji23]

I tak to można mnożyć.
Także trochę luzuje majty.
W piątek zrobię bete. I wszystko będzie jasne. W weekend wesele brata także wole wiedzieć czy odstawić %

Z racji, że to nasz ostatni cykl starań przed ślubem, to postanowiłam, że jak się nie uda, to wezmę się ostro za ćwiczenia, żeby być fit tego wielkiego dnia [emoji173]️[emoji173]️
Tez sie tak doszukiwalam w 2 poprzednich cyklach i bylam święcie przekonana ze udalo sie.
W tym cyklu bylo inaczej.. Czulam ze nie wyszlo i pozwolilam sobie na 2 drinki i male piwo nawet na bol glowy wzielam ibuprom 500mg.
Ale co mnie zdziwilo? Bardzo obfity sluz, bol brzucha i wzdęcia. To byly objawy jakich nie mialam do tej pory. Piersi w ogole nie bola ale jest wczesnie jeszcze moga zacząć.
Trzymam kciuki zeby sie udaalo:)

A u nas chyba jednak nici z tego cyklu. Coś mi nie pasuje tutaj. Trzeci dzień w okolicach 36,60 +/- 0,3 st. i jak tu owu wyszukać? [emoji848] patrzę na ten mój wykres i nie doszukuję się owu na siłę. Może ten był bez owulacyjny jednak. Czekam dalej na rozwój wydarzeń.
Martuniu kochana popatrz na moj wykres to zobaczysz ze temp czesto nie idzie w parze z tym co sie dzieje., po moich temp nawet ciazy nie da się przewidzieć.

Ale ta ciaza na mnie dziala. Spać nie mogę. Jestem juz taka wyspana i co ja mam ze soba zrobic hehe
 
Tez sie tak doszukiwalam w 2 poprzednich cyklach i bylam święcie przekonana ze udalo sie.
W tym cyklu bylo inaczej.. Czulam ze nie wyszlo i pozwolilam sobie na 2 drinki i male piwo nawet na bol glowy wzielam ibuprom 500mg.
Ale co mnie zdziwilo? Bardzo obfity sluz, bol brzucha i wzdęcia. To byly objawy jakich nie mialam do tej pory. Piersi w ogole nie bola ale jest wczesnie jeszcze moga zacząć.
Trzymam kciuki zeby sie udaalo:)


Martuniu kochana popatrz na moj wykres to zobaczysz ze temp czesto nie idzie w parze z tym co sie dzieje., po moich temp nawet ciazy nie da się przewidzieć.

Ale ta ciaza na mnie dziala. Spać nie mogę. Jestem juz taka wyspana i co ja mam ze soba zrobic hehe
Ja na początku ciąży to mogłam tylko Non stop spać [emoji23]
 
Martuniu kochana popatrz na moj wykres to zobaczysz ze temp czesto nie idzie w parze z tym co sie dzieje., po moich temp nawet ciazy nie da się przewidzieć.

No oby tak było, ale jakoś się nie łudzę póki co. Lepiej się miło zaskoczyć.

Biegłam przed chwila na autobus i jak usiadłam w końcu, to brzuch zaczął mnie bolec jak na @. Takie dość nieprzyjemne przez chwile to było. Pozmieniali mi rozkład jazdy i pochrzanili mi dojazd do pracy. I teraz biegać musze by zdążyć na swoj autobus.
 
Hej dziewczyny ja juz po owu dzis 14dc owu wedlug cykli z przed poronienia wypadalo w 12 dc ciekawe czy teraz te:) no nic zobaczymy ale na nic sie nienastawiam
 
reklama
Malina nawet nie wiesz jak się cieszę że ci się udało [emoji16] gratulacje [emoji6],ja bardzo liczę na ten cykl mamy testy owu więc myślę że będzie dobrze , nie chce się nastawiać tak bardzo żeby się nie zawieść [emoji58] w kwietniu przestałam brać tabletki antykoncepcyjne i do teraz się staraliśmy bez obliczeń bez mierzenia temperatury , testów ovu , w internecie wyczytałam że płodność może powrócić odrazu po skończonych tabletkach ale też i pół roku może to trwać aż się organizm przestawi ,ciekawa jestem jak to u mnie zaskoczy mam nadzieje że szybko i że chłopak będzie [emoji16][emoji3]
 
Do góry