reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam mamuśki z Poznania! Proszę o pomoc, jestem w ok 4 5 tygodniu ciąży. Planuję wybrać się za ok 2 tygodnie na pierwszą wizytę. Czy któraś z was chodziła prywatnie cała ciążę i zsumowala koszty wszystkich wizyt i badań? Zastanawiam się nad wyborem lekarza i bardziej przemawiają do mnie wizyty prywatne ale chciałabym wiedzieć z góry mniej wiecej ile to wyniesie. Buziaki pozdrawiam
 
Ja jestem co prawda w polowie ciazy ale licz sobie mniej wiecej 150-180 zl na miesiąc za wizyte. Pod koniec ciazy bedzie pewnie co 3 tyg. Badania laboratoryjne- mocz i morfologia powinnas co miesiac- sprawdz w laboratorium jaka cena bo są rozne. Na poczatku tez komplet badan na toksoplazmoze, hiv, itp- ja zaplacilam 350 zl. No a potem prenatalne, na nfz jak sie uda a jak nie to mniej wiecej 250 zl.

Ciezko okreslic dokladnie, bo jak wyniknal jakies dodatkowe sprawy to masz tez koszta dodatkowych badan, lekow.
 
Ja jestem co prawda w polowie ciazy ale licz sobie mniej wiecej 150-180 zl na miesiąc za wizyte. Pod koniec ciazy bedzie pewnie co 3 tyg. Badania laboratoryjne- mocz i morfologia powinnas co miesiac- sprawdz w laboratorium jaka cena bo są rozne. Na poczatku tez komplet badan na toksoplazmoze, hiv, itp- ja zaplacilam 350 zl. No a potem prenatalne, na nfz jak sie uda a jak nie to mniej wiecej 250 zl.

Ciezko okreslic dokladnie, bo jak wyniknal jakies dodatkowe sprawy to masz tez koszta dodatkowych badan, lekow.
Dziękuję za informację :) a Pani w jakim laboratorium robi? Widziałam że są często pakiety dedykowane kobieta w ciąży.. Może właśnie zawierają te wszystkie potrzebne badania na początku. Będę musiała przeanalizować
 
POstanowiłam wrócić na forum postanowiliśmy miec drugie dziecko ale strasznie sie boje synek juz taki samodzielny jakoś tak trudno mi sobie o wyobrazić
 
reklama
POstanowiłam wrócić na forum postanowiliśmy miec drugie dziecko ale strasznie sie boje synek juz taki samodzielny jakoś tak trudno mi sobie o wyobrazić

Marta, nie ma sobie co wyobrażać, w takim przypadku samodzielność syna to wielki atut, pomoże , sam sobą się zajmie, ja ma różnice 4 lata i miałam wielkie wsparcie w starszaku - a teraz juz 13 i 9 lat i są najlepszymi kumplami na świcie. POWODZENIA
 
Do góry