Stokrotenka23
Fanka BB :)
U mnie tak samo... az mi wstyd -_-Nie umiem się opanować.... wciąż coś jem i nie jest to super wartościowe... mnóstwo słodyczy i słodkich owoców... mięso może nie istnieć.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
U mnie tak samo... az mi wstyd -_-Nie umiem się opanować.... wciąż coś jem i nie jest to super wartościowe... mnóstwo słodyczy i słodkich owoców... mięso może nie istnieć.
@paulina.blachut super wieście [emoji173]
@aga6 widać ładnie człowieczka,widać [emoji16][emoji16]
@Beata86 ja tylko rok młodsza i przy sobie dzidzi nie mam tylko moje serduszka na cmentarzu....wierzę, że w końcu musi się teraz udać tak jak nam wszystkim !!![emoji6]
@Beata86 to i tak daleko wybiegają Twoje myśli bo moje najdalej to do połowy września [emoji16][emoji16]
@Jivka ooo tak Kaszuby są piękne, zielone no ja jestem zakochana [emoji16][emoji16]
Nie ma innej opcji [emoji6] (no ja już może w lutym bo tak termin wychodzi hehe) [emoji3]Mam nadzieję że w marcu będziemy się razem cieszyćtrzeba wierzyć że będzie dobrze
![]()
Mam to samo. Mąż lodowke otworzyl i mi kabanosami smierdzi -.-Nie umiem się opanować.... wciąż coś jem i nie jest to super wartościowe... mnóstwo słodyczy i słodkich owoców... mięso może nie istnieć.
No dopiero przy kasie na paragonie wszystko widaćA ja narobiłam zakupów do konca tygodnia dwie godzinki z głowy, ale to zycie drogie pare siat i kasa idzie