reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczyny!
Dziękuję za dodanie do tabelki. Mało się udzielam, ale to przez ostatnie zawirowania ze zdrowiem synka. Mieliśmy adenowirusa, wylądowaliśmy w szpitalu. Już miało być wszystko w porządku i po powrocie do domu okazało się że przywiezlismy że sobą że szpitala rotawirusa. 3 tygodnie biegunki za nami. Myslalam że już wszystko co złe za nami a tymczasem od wczoraj biedny ma temperaturę 39 stopni... wiec dziś od rana znów lekarz, apteka... Trzymajcie kciuki aby skończyło się tylko na zapaleniu gardła :(
Zdrówka i oby się już skończyły wasze męki [emoji8]
 
reklama
@iskierka2610 mój syno zaczął się bawić z innymi dziećmi (tak konkretnie) w wieku 3,5-4 latka... Mamusie lubią szaleć, ale do 3 lat dziecko jest indywidualistą bardziej, kontakt jak najbardziej wskazany, ale może to być plac zabaw albo klub malucha, gdzie jest mama blisko... My dopóki młody nie poszedł do przedszkola to spotykaliśmy się z jedną koleżanka Lili, bo się lubili, z nią się bawił albo obok niej, w przedszkolu przez rok też był 'sam', dopóki w wieku około 3 lat nie przygarną sobie kolegi (jednego), teraz bawi się z całą grupa
 
Moja lekarka mówi, że odradzają im podawanie płci przed 16 tc. Jak byłam na prenatalnych, które robił specjalista spytaliśmy się o płeć. To był 13 t.c. Powiedział, że gdyby ją podał, to bliżej by to było do zgadywania niż do wiedzy medycznej. Na tym etapie moim zdaniem 99% pewność co do płci da tylko badanie wolnego DNA np. Nifty albo Harmony. Ale ja chyba wolę wykazać się cierpliwością niż wydać 2 tysiące z tego powodu ;)

Wlasnie dlatego bylam tez zdziwiona... I chyba dobrze, ze nie uwierzylam do konca temu lekarzowi :laugh2:
Tak na logike nawet bylo do dla mnie za wczesnie, choc jestem laikiem w tej kwestii...

Zobaczymy, co kolejne USG pokaze - fajny jest ten dreszczyk emocji! :D:D;);)
 
Witam Was dziewczyny. Czytam Was chyba od początku czasem ciężko nadrobić ;-) Jestem mamą dwóch chłopców 8 letniego i6 letniego cztery lata temu urodziłam także córeczkę która zmarła po porodzie miała wadę letalna teraz jestem w 15 tyg ciąży termin z om 11.03 a usg 03.03 :-) mam nadzieję że mnie jeszcze przyjmniecie :-) Mam na imię Sylwia mam 28lat i jestem że śląska a dokładnie Orzesze :-) pozdrawiam.
 
Hej dziewczyny, podczytuję Was od kilku dni i chciałabym dołączyć. Bardzo proszę o dopisanie do tabelki: Paulina, 25 lat, Grójec, termin z om na 13 marca, moja pierwsza ciąża
Mi na prenatalnych powiedziano, że prawdopodobnie będzie chłopak. Na co mój narzeczony stwierdził, że on to wie od początku :)Rzeczywiście odkąd zobaczyliśmy dwie kreski zwraca się do malucha "Oli". Po dwóch miesiącach tej praktyki spytał, czy mi imię Oliwier tez odpowiada. Na cóż, zdążyłam się już po tym czasie przyzwyczaić ;)
 
Witam Was dziewczyny. Czytam Was chyba od początku czasem ciężko nadrobić ;-) Jestem mamą dwóch chłopców 8 letniego i6 letniego cztery lata temu urodziłam także córeczkę która zmarła po porodzie miała wadę letalna teraz jestem w 15 tyg ciąży termin z om 11.03 a usg 03.03 :-) mam nadzieję że mnie jeszcze przyjmniecie :-) Mam na imię Sylwia mam 28lat i jestem że śląska a dokładnie Orzesze :-) pozdrawiam.

Czesc Sylwia, gratulacje! Fajnie, ze do nas dolaczasz! :)
 
reklama
Hej dziewczyny, podczytuję Was od kilku dni i chciałabym dołączyć. Bardzo proszę o dopisanie do tabelki: Paulina, 25 lat, Grójec, termin z om na 13 marca, moja pierwsza ciąża
Mi na prenatalnych powiedziano, że prawdopodobnie będzie chłopak. Na co mój narzeczony stwierdził, że on to wie od początku Rzeczywiście odkąd zobaczyliśmy dwie kreski zwraca się do malucha "Oli". Po dwóch miesiącach tej praktyki spytał, czy mi imię Oliwier tez odpowiada. Na cóż, zdążyłam się już po tym czasie przyzwyczaić

Witaj! Gratulacje! :)

Moj maz tez byl od poczatku nastawiony na chlopca (on to wiedzial! :laugh2:), tak samo jak ja (ja tu czulam! :laugh2:)! Tez bralismy pod uwage imie Oliwier! ;) Ale jak na prenatalnych wyszla podobno dziewczynka, to teraz czekamy na kolejne badania, zeby sie upewnic, czy nam sie ta informacja aby na pewno potwierdzi! ;)
 
Do góry