reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Poczekaj tydzien/dwa i zobaczysz jak to jest jak nie mozesz zapiac spodni :p
Ja dzisiaj probowalam zalozyc spodnie, ktore mialam na sobie w zeszlym tygodniu i zapielam sie na sile, ale juz usiasc nie mozna w nich bylo :p
Wiec zostalam z jedna para luzniejszych jeansów, bo reszta juz sie nie nadaje ;)
Ja już kupiłam jedne takie portasy luźniejsze w pasie i jak je ubieram to zjeżdżają mi z tylka
Ale strasznie już nie moge się doczekac!!!
 
reklama
Kochana w pierwszej tak jest bo miesnie silne szczegolnie jesli jestes szczupla, ja w pierwszej na poczatku 6 miesiaca mialam taki lekki i wygladal troche wlasnie jak spozywczy i ktos mnie zapytal jak bylismy na wakacjach i bylam w stroju czy jestem w ciazy to powiedzialam, ze chyba musialam za duzo zjesc, bo to troche tak wygladalo... wyraz ich twarzy bezcenny!!! [emoji38][emoji38]
Hihi :D ale to ze jeszcze tyle mam czekac... :shocked2: wieczność ...
 
Właśnie my tez się zdecydowaliśmy bo wszystko z ciąża okej:D robilismy te badania genetyczne harmony i wszystko wyszło dobrze!! Jutro ide na te usg genetyczne ( czy jak to się nazywa) ale wcześniej na usg wszystko było ok plus te wyniki genetyczne także jestem dobrej myśli! A wy kiedy na wizytę??
Kochana wizyta 17 października w 3 rocznice ślubu hehe ;) a tak to się czuje naprawdę dobrze teraz to już z górki poleci
 
A tak z innej beczki to troche mi dziś smutno.. bo u mnie jeszcze WOGOLE nie widac ciążowego brzuszka...:(
Wieczorem po obiadku jak sobie smaruje to jest taki delikatnie okrąglutki a rano znowu płasko :( wiem ze to pierwsza ciąża ale liczyłam ze już coś się zadzieje a tu nic... ciagle tylko ciąża spożywcza :p
Ty jak moja siostra. Spokojnie, urośnie. Ja mój brzuch lubię ale uwierz nic przyjemnego go targać a spanie to porażka. Wczoraj złapał mnie ból z lewej strony od kręgosłupa i nie mogłam chodzić, w nocy przerzuciło mi się na prawą stronę a od rana dzisiaj nieco lepiej ale szału nie ma.
Tak więc ciesz się, że jeszcze jesteś w miarę płaska. Naprawdę. [emoji8]
 
Nie można robić badań genetycznych po rozmrożeniu? Czy ktoś wie jak to jest? To byłoby dla mnie straszne,tym większy żal donlekarza


Po drugiej stracie miałam badaną trombofilie i zespol antyfosfolipidowy. Immunologie sprawdzałam na początku roku u Dubrawskiego,zalecał szczepienia limfocytami,ale się okazało że nie mogę być szczepiona limfocytami męża no i lipa:/
Ja miałam badania genetyczne 2 zarodków. Zbierałam je przez 2 stymulacje. U nas przed mrożeniem pobierany był wycinek (nie pamiętam teraz jak to się fachowo nazywa - chyba biopsja) z zarodka i wysyłany do badań genetycznych. Na wyniki czekaliśmy dość długo - ok. 5 tygodni, co odroczyło transfer. Z tych 2 zarodków były ciąże biochemiczne, chociaż zarodki były zdrowe (w badanym zakresie). Koszt badania, o ile dobrze pamiętam, to 5-6 tyś. do 4 zarodków.
 
Czesc dziewczyny :)

Potrzebuje znow porady, chyba sie od was uzaleznilam :D Co byscie zrobily w przypadku zmiany pracy. Powiedzialybyscie juz na wstepie ze sie leczycie pod katem nieplodnosci, czy przemilczalybyscie ta sprawe? Chodzi mi o to, ze podczas czasu probnego mozliwe ze bede musiala na histeroskopie ale wiadomo tez ze do wujka Jarka. Nie znam ludzi, nie wiem jak zareaguja. Chodzi generalnie o nieobecnosc jednodniowa w przypadku tych spraw. Reszte dam rade jakos popoludniem ogarnac. Trzymac takie rzeczy mimo wszystko tabu, bo temat wiadomo prywatny i niewygodny?
Ja bym na Twoim miejscu nic nikomu nie mówiła.
W przypadku histerikopii to jeden dzień nieobecności to wzielabym urlop i tyle...
 
reklama
Witam cioteczki i małych szkrabów :) krew już oddana , teraz czekamy na wyniki które będą około 14 :) powiem wam że starsznie się denerwowałam przed pobraniem krwi a teraz mega mi ulżyło :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ oby beta była do nieba ;)
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Do góry