reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ciezko powiedziec od jakiej bety, pecherzyk ponoc od 1000 a serduszko od 10.000 ale bym sie tym tak nie sugerowala. Serce powinno zaczac bic 21-23 dni od zaplodnienia, na usg powinno byc widoczne w 6 tyg. Zdarza sie ze juz i w piatym widac, opcja pozna to 7-8. Nie wiem czy ci pomoglam, ale moze troche rozjasnilam temat❤️

Dzięki wielkie :)
Idę jutro na wizytę i się zastanawiam czy nie będzie za wcześnie, ale lekarz chce mnie zobaczyć wcześniej ze względu na to, że jestem po jednym poronieniu.
 
reklama
Laurka na problemy z implantacją spowodowane kirami podaje się accofil na ok 5 dni przed transferem, więc wszystko jest pod kontrolą :)
@dżoasia jak jak Ci dziękuję za tę wiadomość.
Wiem że każde leczenie inne i podstawy tego leczenia też,ale wy w miarę jesteście zgodne z lekami, dawkowaniem i wogole i nie wiem czemu jakoś pomysł doktora mnie zmartwil, że może myśli że nie ma się co wymyślać bo zarodek słaby to i tak się nie uda
Boże ale mi głupoty do głowy przychodzą, jak nie żeś wiruje do transferu to bede normalnie cudem medycznym
@dżoasia raz jeszcze many thanks
 
Strasznie mnie ciekawi dlaczego u mnie w klinice robią usg tak pozno! No i nie kaza badać progesteronu wcale...

U mnie w klinice tez nie badaja progesteronu, choc ja zbadalam i okazalo sie, ze mam niski i pomimo, ze pewnie dopochwowe nie wychodzily z krwi to i tak klinika sie troche obawiala tego niskiego wyniku i zmienili mi tabletki. Mysle, ze mimo wszystko przynokazji bety moze warto skontrolowac.
 
@dżoasia jak jak Ci dziękuję za tę wiadomość.
Wiem że każde leczenie inne i podstawy tego leczenia też,ale wy w miarę jesteście zgodne z lekami, dawkowaniem i wogole i nie wiem czemu jakoś pomysł doktora mnie zmartwil, że może myśli że nie ma się co wymyślać bo zarodek słaby to i tak się nie uda
Boże ale mi głupoty do głowy przychodzą, jak nie żeś wiruje do transferu to bede normalnie cudem medycznym
@dżoasia raz jeszcze many thanks

Laurka wariuj tu razem z nami, po to jestesmy :) bedize dobrze, mnie tez przed transferem nosilo, juz nie wiedzialam co mam jeszcze sorawdzic i co moglo zostac spieprzone po drodze, takze to chyba normalne, ze snujemy teorie spiskowe ;)
 
Laurka wariuj tu razem z nami, po to jestesmy :) bedize dobrze, mnie tez przed transferem nosilo, juz nie wiedzialam co mam jeszcze sorawdzic i co moglo zostac spieprzone po drodze, takze to chyba normalne, ze snujemy teorie spiskowe ;)
@Mieciu85 kochana jesteś :*
Jestem przed miesiączką, mam nadzieję ostatnia w tym roku:) i to hormony mną rządzą.
Uczę się na waszych historiach, dzięki bb poszerzyła diagnostykę i znalazłam "problem"
Dzięki za wszelką pomoc
 
reklama
Do góry