reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja nie wyobrażam sobie spać na lewym boku albo plecach. Chrapię jak stary Żuk. Moja gorsza połowa niewytrzymalaby tego hahahah. Musiałby spać w wannie. Raz nawet próbował bo opowiadał że tak chrapalam że chyba sasiedzi mnie slyszeli. Poszedł do lazienki ale mówi że niewygodnie po godz wrócił i podobno spałam już na boku prawym cichutko. Położył się i opowiada że aż pacież zmowil. Hahhaa
 
reklama
Witam przyszłe Mamusie :) W piątek zrobiłam test i sa 2 kreseczki Termin wypada na 17.06 ale po cichu liczę na 16.06 :p moje 2 siostry urodziły się w czerwcu jedna 06.06 a druga 26.06 . O ciąży jeszcze nikt nie wie, nawet mąż ale na razie cicho sza bo on to papla wielka. W poniedzialek umowię się z GP na wizyte I wtedy będę informować wszystkich zainteresowanych.
 
U mnie tez czysto :) ale czuje ze jest za dobrze .. miłego seansu :)
No niestety moje plamienie znowu wróciło :( jest bardzo słabe ale lekko brązowe.
Witam przyszłe Mamusie :) W piątek zrobiłam test i sa 2 kreseczki Termin wypada na 17.06 ale po cichu liczę na 16.06 :p moje 2 siostry urodziły się w czerwcu jedna 06.06 a druga 26.06 . O ciąży jeszcze nikt nie wie, nawet mąż ale na razie cicho sza bo on to papla wielka. W poniedzialek umowię się z GP na wizyte I wtedy będę informować wszystkich zainteresowanych.
Hej :) domyślam się że jesteś z UK, skąd dokładnie? Mi powiedzieli, żeby przyjść w 6-7tc i tak mnie zapisali. Idę w poniedziałek.
 
Hej :) domyślam się że jesteś z UK, skąd dokładnie? Mi powiedzieli, żeby przyjść w 6-7tc i tak mnie zapisali. Idę w poniedziałek.[/QUOTE]
Dokładnie to mieszkam w Irlandii
 
No niestety moje plamienie znowu wróciło :( jest bardzo słabe ale lekko brązowe.

Hej :) domyślam się że jesteś z UK, skąd dokładnie? Mi powiedzieli, żeby przyjść w 6-7tc i tak mnie zapisali. Idę w poniedziałek.

Na pewno to nic groźnego. Ja już popadam w panikę nic mnie nie boli, plamienia nie mam, mdłości tez nie , w podbrzuszu tez nic , i juz fiksuje.........
 
Na pewno to nic groźnego. Ja już popadam w panikę nic mnie nie boli, plamienia nie mam, mdłości tez nie , w podbrzuszu tez nic , i juz fiksuje.........
Karolcia, ale brak objawów wcale nie świadczy o tym, że coś jest nie tak.
Ja w pierwszej ciąży przez pierwsze 3 miesiące też panikowałam, bo nic nie świadczyło o tym, że jestem w ciąży. Jedynie brak okresu i zdjęcia usg. Pod koniec 3 miesiąca miałam 1 rozmowę z babcią klozetową i to wszystko. Urodziłam zdrową córkę [emoji4]
 
Karolcia, ale brak objawów wcale nie świadczy o tym, że coś jest nie tak.
Ja w pierwszej ciąży przez pierwsze 3 miesiące też panikowałam, bo nic nie świadczyło o tym, że jestem w ciąży. Jedynie brak okresu i zdjęcia usg. Pod koniec 3 miesiąca miałam 1 rozmowę z babcią klozetową i to wszystko. Urodziłam zdrową córkę [emoji4]

Oby... raz poroniłam. Wiec troszkę się obawiam. Pęcherzyk ciążowy był w macicy. Teraz jeszcze tydzień czekania nanasteona wizytę . Dziś zaczęłam 6 tydzień .
 
reklama
Oby... raz poroniłam. Wiec troszkę się obawiam. Pęcherzyk ciążowy był w macicy. Teraz jeszcze tydzień czekania nanasteona wizytę . Dziś zaczęłam 6 tydzień .
Karolcia ja mam tak samo. Praktycznie brak objawów. Nawet piersi mam normalne :eek:. I sama się już zaczęłam zastanawiać o co chodzi. Ale trzeba być dobrej myśli. Wizyta już we wtorek
 
Do góry