reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Czerwcowe Mamy 2019

Temat na forum 'Czerwcowe mamy 2019' rozpoczęty przez Ces, 26 Sierpień 2018.

1. Ces

Ces Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkie przyszle mamy.Zakladam ten watek wczesniej by razem z wami czekac na wyniki.Mam nadzieje ze sie polubimy i bedziemy wspierac. Ci%C4%85%C5%BCa-%E2%80%93-jak-przygotowa%C4%87-si%C4%99-do-ci%C4%85%C5%BCy-768x512.jpg

2. Ces

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ruszamy jochane do boju

3. reklama
  4. Jotka_Szczotka

Jotka_Szczotka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Cześć, ile jeszcze masz do testowania, że już nie możesz się doczekać?

5. Ces

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Troszke .....narazie staramy sie.Testy owulacyjne poszly w ruch i zobaczymy.Mam nadzieje ze zaskocze to moj 3 cykl staran .

6. Jotka_Szczotka

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Wiesz, z praktyki wiem, że takie siedzenie n forum i nastawia ie się to najgorsza rzecz jaką można sobie robić, a zwłaszcza zakładanie tematu.. Są tematy 'staramy sie'. Jeśli już, nastawianie się na konkretne terminy bardzo później boli.

7. Ces

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jesli sie nie uda to trudno. Ale napewno dojda tu super babeczki a wtedy usune sie z watku. spokojnieA na staramy sie niestety odnioslam wrazenie ze dziewczyny tam sie bardzo dobrze znają i ciezko bylo mi sie tam wbic.

8. Jotka_Szczotka

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ok, to w sumie jest jakieś argument, no dobra to przycupne tu z Tobą i oby nam wyszło :) masz już dzieci???

Ja mam synka 3 i pół roku, w styczniu miałam biochemiczna, dziś powoli szykowalabym się na sąd ostateczny.. No ale niestety. Dla odmiany może się teraz ktoś będzie pchal na świat. :)

9. Ces

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam juz dwie corki Oboje moja ciazy byly bardzo planowane i ta rowniez. Obie wskoczyly tak jak planowalam dlatego mysle ze z ta tez nie bedzie problemu. Mam juz 35 lat wiec to moj ost dzwonek na cos jeszcze

10. reklama
  11. Jotka_Szczotka

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Zazdroszczam, o pierwsze dziecko starałam się 2 lata z byłym narzeczonym I ten w końcu mnie zostawił, a potem pojawił się mój mąż i pach synek za pierwszym podejściem. A teraz staramy się od roku z przerwą 3 mies po biochemicznej, bo mocno to przeżyliśmy oboje.. Ale nic nadal nic . Już nawet nie mam nadziej ze się rodzina powiększy, no chyba że sobie kota sprawie :D
    Zobaczymy teraz wg OM powinnam dostać @ 14 ego. Więc już niebawem :D

12. Ces

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W takim razie trzymam kciuki aby sie udalo u Ciebie Do 14 fakt juz tuz tuz. Zleci szybko.

Poleć forum