reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

jutro o 10 cc
powiedzcie jak to wyglada po? te ileś godzin leży sie na plasko boje sie ze bedzie mi ciezko ze wzgledu na dusznosci
przy 1 wstawałam po 12 godzinach, przy 2 po 6. najgorzej psychicznie pokonać bariere, ja bałam się, że mi wszystkie szwy puszczą ;) ból jest ale z dnia na dzień było lepiej
trzymam kciuki!
 
reklama
Witam. Mój synus pojawił się wczoraj na świecie.. Waży 3410 i ma 55cm. Dostał 10pkt. Ogólnie jest w miarę spokojny. Lubi z nami rozmawiać gruchac i mruczec. Jeżeli chodzi o cc to może ja nie będę zbytnio się wypowiadać bo teraz znioslam ja o wiele gorzej więc nie chcę starszyc. Jest już doba po a ja niestety zajmuje się dzieckiem. Z pozycji leżącej. Chociaz już wstałam i siadam z trudem ale ciężko cokolwiek mi przy nim zrobić z tych pozycji.
 
Gratulacje!! A Ty proś o tabletki przeciwbolowe o chodz jak najwiecej.

Witam. Mój synus pojawił się wczoraj na świecie.. Waży 3410 i ma 55cm. Dostał 10pkt. Ogólnie jest w miarę spokojny. Lubi z nami rozmawiać gruchac i mruczec. Jeżeli chodzi o cc to może ja nie będę zbytnio się wypowiadać bo teraz znioslam ja o wiele gorzej więc nie chcę starszyc. Jest już doba po a ja niestety zajmuje się dzieckiem. Z pozycji leżącej. Chociaz już wstałam i siadam z trudem ale ciężko cokolwiek mi przy nim zrobić z tych pozycji.

My znow uzaleznieni od wyniku i mamy czekac do 13.oo i wtedy wypis.
 
nicola gratuluję! ja się cholernie boję 3 bo druga była dla mnie też gorsza. ani usiąść ani się obrócić, potem okazało się, że miałam bardzo długi dren... jak mi wyciągnęli to dopiero mi uwierzyli, że mogło boleć... ech
 
reklama
Do góry