reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U nas starania pełna para tylko że cykl sie pokićkał i nie wiem kiedy była owu ani czy w ogóle była :-D bo testy oszalały i pokazywały mi pozytyw A kilka dni pod rząd:p także czekam narazie.
A jak Ty sie czujesz? Kiedy wizytujesz?
 
U nas też starania były. Całe szczęście że robiłam testy owu!!! Już myślałam że są do bani, bo nie pokazywały pozytywu, myślałam że już jestem dawno po owulacji, na szczęście było podziałane więc byłam spokojna.....aż tu nagle w piątek 14dc zrobiłam od niechcenia kolejny test i druga tłusta krecha, więc od razu wieczorem podziałaliśmy. Teraz czekam mniej więcej do walentynek na zrobienie testu. Termin @ 15 lutego.
 
Marzycielka, BB Anna kciuki mocne.
Luisa co u ciebie? Dawno cie tu nie czytałam. Przypominam sobie jak pisałas gdy się dowiedziałas że trzeci synek. Oj teraz wiem co czulyscie. Siedzi mi to w głowie. Serce popękało, jakbym kogoś straciła. Modlę się żeby lekarz się mylił co do płci. Nie wiem czy Bóg słucha takich glupich modlitw. Nawet pogadać nie mam z kim bo głupio mi przed mężem.
 
reklama
Marzycielka, BB Anna kciuki mocne.
Luisa co u ciebie? Dawno cie tu nie czytałam. Przypominam sobie jak pisałas gdy się dowiedziałas że trzeci synek. Oj teraz wiem co czulyscie. Siedzi mi to w głowie. Serce popękało, jakbym kogoś straciła. Modlę się żeby lekarz się mylił co do płci. Nie wiem czy Bóg słucha takich glupich modlitw. Nawet pogadać nie mam z kim bo głupio mi przed mężem.

Wiesz, że nam możesz tu śmiało pisać. Po to jest ten wątek. :*
 
Do góry