reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Dziewczyny a pytanie mam, czy ktoras z was bierze jeszcze witaminę b8 dodatkowo do kwasu foliowego?
 
reklama
Dziewczyny a pytanie mam, czy ktoras z was bierze jeszcze witaminę b8 dodatkowo do kwasu foliowego?
Ja biore ovarin lekarka mowila ze kwas foliowy wchłania sie tylko u czesci osob, warto go brac ale lepszy jest ovarin, symfolic. I tak tez biore. 1 op. Ovarinu i potem znow symfolic itd.
 
No właśnie może zamiast kwasu lepiej zacząć brać więcej witaminek bo czytam właśnie o samych dobrodziejstwach witaminy b8. Lepiej konsultowac z lekarzem czy można na własną rękę sobie zakupić?
Ja biore ovarin lekarka mowila ze kwas foliowy wchłania sie tylko u czesci osob, warto go brac ale lepszy jest ovarin, symfolic. I tak tez biore. 1 op. Ovarinu i potem znow symfolic itd.
 
No właśnie może zamiast kwasu lepiej zacząć brać więcej witaminek bo czytam właśnie o samych dobrodziejstwach witaminy b8. Lepiej konsultowac z lekarzem czy można na własną rękę sobie zakupić?
Jest bez recepty i jeden i drugi środek. Ovarin to 15mm tabletki i bierze sie 1x2 dziennie, a symfolic to saszetki bez smaku do rozpuszczenia. Zauwazylam ze wlosy zaczely mi rosnac dosc fajnie na glowie, skora sie poprawila i oholnie mniej choruje. Polecam
 
Niw trzeba konsultowac z lekarzem ale sa dosc drogie. Na doz.pl 45zl tabletki na miesiac kuracji, saszetki 20sxt tez okolo 40zl
 
Kurcze faktycznie drogo. Sam inozytol za 100 kapsułek kosztuje 20 zł. Kurcze... A bierzesz to razem z partnerem czy sama?
Niw trzeba konsultowac z lekarzem ale sa dosc drogie. Na doz.pl 45zl tabletki na miesiac kuracji, saszetki 20sxt tez okolo 40zl
 
Kurcze faktycznie drogo. Sam inozytol za 100 kapsułek kosztuje 20 zł. Kurcze... A bierzesz to razem z partnerem czy sama?
Sama, to jest raczej dla kobiet. (W sumie nie wiem?) Bardzo dobrze sie czuje po tym, przed @ jest dużo lepiej mniej objawow i nieco wyrównuje cykl. Ja biore z powodu owulacji i moge polecic. Do tego biore tez 1x dziennie cyklodynon okolo 30zl
 
Hej. Jestem początkującą staraczką.. A dokładniej to w zeszłym roku odstawiłam antykoncepcję, z narzeczonym nie zabezpieczalismy się wcale, ale dopiero teraz chcemy zacząć tak serio serio się starać
 
reklama
Do góry