reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja jak rozmawiam z mężem to chyba jednak bym wolała chłopca bo mówi że nie kończy rozmnażania póki nie będzie chłopaka [emoji23] u nas jest Klara i większości się nie podobało no ale teraz wszyscy się przyzwyczaili. Teraz mamy kilka typów ale nic na 100%. Mi się podoba Staś teraz, w pierwszej ciąży miał być Michał. Jak będzie dziewczynka to mąż chce Julkę. Ciężka sprawa z tymi imionami, bardzo mu było przykro jak ktoś mi mówił że nie podoba mu się imię które wybraliśmy mi by przez gardło nie przeszło żeby plus tak powiedzieć.
 
Marlusia moja znajoma miała tego typu gondole i była zadowolona, bo jej córka usypiala tylko przy takim bujaniu jakie da się uzyskać tylko w retro.

Koko heheh to u mnie konsternacją była Agata:D
Też wszystko zostawiłam po córce. Tylko nie wiem co zrobić z lozeczkiem. Czy kupić córce nowy tapczanik czy nowemu bablowi dostawke do naszego lozka[emoji848]

Olix u mnie 15tego więc znów będziemy czekać razem [emoji4]

Jurczux też nie rozumiem jak można komuś powiedzieć że niefajne imie dla dziecka wybrał.
 
Cześć wszystkim :)
Jestem Ania i chciałam się przywitać, dołączając do waszego grona jako wrześniowka 2019 :)
To moja pierwsza ciąża, planowana. Wizytę u gina mam 7 marca i to będzie 14 tydzień, po cichu liczę na szansę poznania płci chociaż szansa chyba niewielka :) i bardzo liczę na chłopaka - Michasia albo Kubusia :D, ale zobaczymy :). Jeśli dziewczynka, to Julka albo Sandra :).
Przy okazji dziewczyny chciałam się zapytać was o zdanie, co sądzicie na temat badań prenatalnych? chodzi mi wyłącznie o USG.
Wiem, że jest tutaj na forum temat w tej sprawie, bo już go przeczytałam, ale nadal się waham czy wykonać takie badanie? Mam 27 lat, lekarz twierdzi, że wszystko w porządku więc badanie byłoby prywatnie na moje życzenie. Spotkałam się z opinią, że samo USG i tak nic nie daje, co wy sądzicie?
Cieszę się, ,że mogłam do was dołączyć !
 
Marlusia moja znajoma miała tego typu gondole i była zadowolona, bo jej córka usypiala tylko przy takim bujaniu jakie da się uzyskać tylko w retro.

Koko heheh to u mnie konsternacją była Agata:D
Też wszystko zostawiłam po córce. Tylko nie wiem co zrobić z lozeczkiem. Czy kupić córce nowy tapczanik czy nowemu bablowi dostawke do naszego lozka[emoji848]

Olix u mnie 15tego więc znów będziemy czekać razem [emoji4]

Jurczux też nie rozumiem jak można komuś powiedzieć że niefajne imie dla dziecka wybrał.
Właśnie u nas też pytanie co z lozeczkiem... Czy córce kupic nowe łóżko, myślałam o łóżku domek, czy może jakaś dostawke. Pewnie obudzę się koło 30 tygodnia [emoji23] jak to wszystko rozplanowac i zaplanować.
 
Cześć wszystkim :)
Jestem Ania i chciałam się przywitać, dołączając do waszego grona jako wrześniowka 2019 :)
To moja pierwsza ciąża, planowana. Wizytę u gina mam 7 marca i to będzie 14 tydzień, po cichu liczę na szansę poznania płci chociaż szansa chyba niewielka :) i bardzo liczę na chłopaka - Michasia albo Kubusia :D, ale zobaczymy :). Jeśli dziewczynka, to Julka albo Sandra :).
Przy okazji dziewczyny chciałam się zapytać was o zdanie, co sądzicie na temat badań prenatalnych? chodzi mi wyłącznie o USG.
Wiem, że jest tutaj na forum temat w tej sprawie, bo już go przeczytałam, ale nadal się waham czy wykonać takie badanie? Mam 27 lat, lekarz twierdzi, że wszystko w porządku więc badanie byłoby prywatnie na moje życzenie. Spotkałam się z opinią, że samo USG i tak nic nie daje, co wy sądzicie?
Cieszę się, ,że mogłam do was dołączyć !
Ja robię tylko usg:) w poprzedniej ciąży też tak robiłam i nie żałuję. :)
 
reklama
Ale zazdroszczę braku objawów ja to 13 tydzień jestem i czuje się dalej fatalnie z żołądkiem może jest deczko lepiej bo nie zygam jak przy jelitowce ale szału nie ma
ej, ale to znaczy, ze sie poprawia. Po 3 miesiącach jest coraz lepiej, a to dobrze :)
A co do imioj, bardzo fajne wybralas. To dla chłopca podoba mi sie tak, jak dziewczynom. Duzo bardziej niż stasiek czy Antoni.
 
Do góry