reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
A ja cukrzycę, więc mogą rozwiązać szybciej :) chciałabym 1lipca, bo mąż ma urodziny :) Ewentualnie dzień wcześniej w moje ;) Zawsze mazz ten plus, że wiesz kiedy urodzisz. Nie czekasz na trzęsienie ziemi ;)
Ja mam urodzić do 38, wywoływane czy nie. Właśnie przez cukrzycę
Wiesz zanim się rozkręci to już możesz jechać jak coś ;) Ja zamierzam czekać do ostatniej chwili. Mój mąż zaplanował urlop od początku lipca. Ale u mnie bez szans na cc. I chyba nawet bym nie chciała. No ale zobaczymy jak dalej będzie z moimi cukrami. Póki co boję się, że ja zginę na tej glukozie. Już kij z tym rzyganiem ale ja się źle czuję po bułce z szynką...
Nie może ktoś z tobą jechać? Żeby Ci pomóc jak się będziesz źle czula
 
Też mam w czwartek i będzie 20+4 [emoji846] a mam pytanie, gdzie czujecie bobasa? Bo ja wczoraj tak wyraźnie poczułam ale w dole brzucha na Lini włosów łonowych i się trochę martwię czy dzieć nie jest za nisko?

PS. @jagódka czy mogę prosić o dopisanie do zamkniętego forum?
U mnie dziś 21+0, malucha czuję już od miesiąca. Teraz do tego stopnia, że zależnie od tego jak jest ułożony czasami widać jak brzuch się poruszy. Mąż czuje pod ręką kopniaki. W tej chwili akurat maluch naparza mi w pęcherz. Ale to 3 ciąża. Dziecko ma dużo miejsca i może kopac nisko :) nie znaczy to, że jest za nisko. Akurat ma kaprys kopać sobie tam. Macica siega już nad pępek i ja czasami czuje jak kopnie koło 2cm nad pepkiem. A czasami całkiem na dole. Głównie lubi okolice pępka, szczególnie kiedy trzymam tam ręce.
 
Też mam w czwartek i będzie 20+4 [emoji846] a mam pytanie, gdzie czujecie bobasa? Bo ja wczoraj tak wyraźnie poczułam ale w dole brzucha na Lini włosów łonowych i się trochę martwię czy dzieć nie jest za nisko?

PS. @jagódka czy mogę prosić o dopisanie do zamkniętego forum?

Wyślij priv do Jagódki.

To normalne, że nisko czujesz. Nawet do końca ciąży możesz czuć niziutko, zależy jak się akurat ułoży dziecko.
 
Też mam w czwartek i będzie 20+4 [emoji846] a mam pytanie, gdzie czujecie bobasa? Bo ja wczoraj tak wyraźnie poczułam ale w dole brzucha na Lini włosów łonowych i się trochę martwię czy dzieć nie jest za nisko?

PS. @jagódka czy mogę prosić o dopisanie do zamkniętego forum?
Na początku jak zaczęłam czuć to czułam na dole najczesciej a teraz różnie. W okolicach pepka tez .
Widzimy czasem na brzuchu ruchy a D. Też już czuł pod ręka..
 
reklama
Do góry