reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Przepraszam,a Ty to kto...?adwokat diabła.
Koleżanka weszła tu i niezbyt grzecznie zaczęła wciskać swoje teorie z którymi nie musimy św zgadzać.
Nikt nikogo nie obraża, to się nazywa kostruktywna rozmowa gdzie dwie strony przedstawiaja swoje racje. A że nie ma imion tylko niki...bo to tak działa;)
Niech każdy udziela się tam gdzie czuje się dobrze. My ty mamy swoje zasady a ordynarne wtrącanie jest nie na miejscu.
Więc za przeproszeniem pilnuj swojej szanownej d...,zabierz koleżankę i na swoje tajne forum.
Paaaa


Ktoś kto na pewno ciebie mało interesuje ;).
 
reklama
Ja nie rozumiem w takim razie dlaczego poczułaś potrzebę uzewnętrzniania się na na temat naszej grupy tutaj na tym forum? Już pomijam fakt, że nie zastosowałaś się do regulaminu grupy, no ale przecież po co się stosować można wybierać to co nam wygodniejsze w życiu. Pewnie dla ciebie taki regulamin śmieszny gdzie prosi się o poszanowanie prywatności innych osób to nic takiego bo w jakiś internetach :). Tutaj pod nickiem a tam z imienia i nazwiska nie miałaś odwagi swojego wywodu zapostować, Kasiu :).

Nasza grupa daje możliwość, wybór, każdy suplement jest opisany i proponowany, nikt nie każe Tobie czy innej osobie brać całej listy! To jest chyba logiczne? Poza tym jest wiele opisanych protokołów, a od waszego ostatniego zarzutu mamy także udane sway na dziewczynkę. Tak więc my sobie tam działamy a ty sobie działaj tu.

Poza tym to, że ty czegoś nie wykonasz jak np. in vitro nie zanczy, że nie zainteresuje to kogoś innego. Nie musisz prezentować na ten temat wyprawki i jeszcze mieszać w to religię i kościół. Weźcie się dziewczyny trochę otwórzcie umysłowo na świat, bo na wszystko patrzycie przez pryzmat tego co ja bym zrobiła a czego nie, przenosząc to na inne osoby. Niestety tak nie jest mi czas to sobie uświadomić.

Na naszej grupie większość osób jest po to bo chce osiągnąć jakiś cel, spełnić marzenie i gwarantuje ci, że każda z tych dziewczyn to osiągnie i wcale przy tym nie zrujnuje swojego zdrowia.

Poza tym zanim zaczęłaś wyciągać swoje wnioski to trzeba było poczytać więcej materiałów na grupie i porozmawiać z innymi dziewczynami.

Żegnam, powodzenia.
 
Marzycielka1- nie rozumiem po co tu przychodzisz wypisywac takie rzeczy do dziewczyn... juz promowalyscie tu swoja sway grupe jesli ktos bedzie chetny dolaczyc to dolaczy, a jak kogos nie interesuje to nie... i tyle, nikt nie mial na celu obrazanie waszej grupy, jednakze nie kazdemu ona i warunki tam panujace musza sie podobac.... no i gratuluje waszej grupie udanego sway,

jednak mowiac o regulaminie pouczasz kogos a sama sie do niego nie zastosowalas no to sory troche glupie tak kogos pouczac a samemu nie robic co nie.... ?!
Ok wolny kraj wolny swiat mozna sie wypowiedziec ale nie widze sensu twoich wypowiedzi u nas na forum,
 
Marzycielka1- nie rozumiem po co tu przychodzisz wypisywac takie rzeczy do dziewczyn... juz promowalyscie tu swoja sway grupe jesli ktos bedzie chetny dolaczyc to dolaczy, a jak kogos nie interesuje to nie... i tyle, nikt nie mial na celu obrazanie waszej grupy, jednakze nie kazdemu ona i warunki tam panujace nusza sie podobac.... no i gratuluje waszej grupie udanego sway,

jednak mowiac o regulaminie pouczasz kogos a sama sie do niego nie zastosowalas no to sory troche glupie tak kogos pouczac a samemu nie robic co nie.... ?!
Ok wolny kraj wolny swiat mozna sie wypowiedziec ale nie widze sensu twoich wypowiedzi u nas na forum,

Odpisałam jedynie na najnowszy komentarz, który się pojawił. Poza tym to forum jest dla każdego. Zauważ, że ja niczego nie polecam, a skrytykowałam i uważam, że słusznie wpis Kasi. I tyle.
 
Martoosia- ja jakos tam sobie rosniemy powoli :) , ja juz mam polowke, no do wizyty mi sie wlecze, ale duze zmiany domowe ogarniamy pokoj chlopakom itp to jest co robic, pod koniec miesiaca wizyta,

Sylwunia- przykro mi ze tak wyszlo, mam nadzieje ze sobie radzisz


Gorligor - jak tam chlopaki u was :)?
 
Odpisałam jedynie na najnowszy komentarz, który się pojawił. Poza tym to forum jest dla każdego. Zauważ, że ja niczego nie polecam, a skrytykowałam i uważam, że słusznie wpis Kasi. I tyle.
A ja uważam że właśnie nie słusznie skrytykowałaś ten wpis, po pierwsze nie był on skierowany do Ciebie,a po drugie wpadasz tu jak urwana z choinki i wypowiadasz same negatywne opinie.
Każdy ma swój świat, nie burzmy go sobie nawzajem. Pozdrawiam i więcej życzliwości...
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka1- nie rozumiem po co tu przychodzisz wypisywac takie rzeczy do dziewczyn... juz promowalyscie tu swoja sway grupe jesli ktos bedzie chetny dolaczyc to dolaczy, a jak kogos nie interesuje to nie... i tyle, nikt nie mial na celu obrazanie waszej grupy, jednakze nie kazdemu ona i warunki tam panujace musza sie podobac.... no i gratuluje waszej grupie udanego sway,

jednak mowiac o regulaminie pouczasz kogos a sama sie do niego nie zastosowalas no to sory troche glupie tak kogos pouczac a samemu nie robic co nie.... ?!
Ok wolny kraj wolny swiat mozna sie wypowiedziec ale nie widze sensu twoich wypowiedzi u nas na forum,


Nie musisz niczego rozumieć. Może jak przestaniecie pierwsze nas krytykować i wypisywać głupoty o naszej grupie to nie będziemy. Myszka niepotrzebnie tu wspominała o grupie, ale ma nauczkę na przyszłość.

Poza tym zanim zaczniecie krytykować invitro np. zastanówcie się najpierw czy nie macie kogoś tu an forum dla kogo jest to jedyna alternatywa posiadania swojego biologicznego dziecka. Bo każdy taki mądry jak nie ma problemów z ciążą.
 
Nie musisz niczego rozumieć. Może jak przestaniecie pierwsze nas krytykować i wypisywać głupoty o naszej grupie to nie będziemy. Myszka niepotrzebnie tu wspominała o grupie, ale ma nauczkę na przyszłość.

Poza tym zanim zaczniecie krytykować invitro np. zastanówcie się najpierw czy nie macie kogoś tu an forum dla kogo jest to jedyna alternatywa posiadania swojego biologicznego dziecka. Bo każdy taki mądry jak nie ma problemów z ciążą.

Nie musisz niczego rozumieć. Może jak przestaniecie pierwsze nas krytykować i wypisywać głupoty o naszej grupie to nie będziemy. Myszka niepotrzebnie tu wspominała o grupie, ale ma nauczkę na przyszłość.

Poza tym zanim zaczniecie krytykować invitro np. zastanówcie się najpierw czy nie macie kogoś tu an forum dla kogo jest to jedyna alternatywa posiadania swojego biologicznego dziecka. Bo każdy taki mądry jak nie ma problemów z ciążą.

Alez ja rozumiem swoje i to jest najwazniejsze ;)

Gorligor (Kasia), ma prawo do swojego zdania o czymkolwiek i moze sie wypowiedziec na temat kazdej grupy o jej osobistych odczuciach i tyle w temacie...

powtarzam... nikt na wasza grupe tutaj nie najezdza, bo nie konwersujemy o tym-o was... , bo mamy nasza grupe tu i inne rzeczy do roboty ;) i nie potrzeba nam nikogo tutaj co przychodzi jak filip z konopii i gada od rzeczy, "fajnie ze bronisz swojej grupy jasne rozumiem ale nie ma od czego jej bronic".

A myszka dobrze ze napisala bo kazdy ma prawo wyboru w jakiej grupie/gdzie chce byc itp. a jak wspomnialam nie musi sie kazdemu dana grupa podobac a ty jako adminka- marzycielko1- Gosia- powinnas trzymac fason swoich wypowiedzi bo naprawde plujesz jadem ostro i to bezpodstawnie, nastroszylas piorka bez powodu.... troche wiecej zrozumienia z napisanego tu tekstu. Moze jest tu ktos taki kto sobie nie wyobraza in vitro. No nie jestesmy wszyscy tacy sami jako ludzie i chyba o to chodzi... wiec nikt in vitro tu nie krytykuje. Pozatym wy nie macie problemow z ciazami tylko staracie sie o dana plec a o to chodzilo w sensie tamtej wypowiedzi, ze zdrowiem itp. Nie mniej jednak naprawde skończmy ten temat
 
reklama
Alez ja rozumiem swoje i to jest najwazniejsze ;)

Gorligor (Kasia), ma prawo do swojego zdania o czymkolwiek i moze sie wypowiedziec na temat kazdej grupy o jej osobistych odczuciach i tyle w temacie...

powtarzam... nikt na wasza grupe tutaj nie najezdza, bo nie konwersujemy o tym-o was... , bo mamy nasza grupe tu i inne rzeczy do roboty ;) i nie potrzeba nam nikogo tutaj co przychodzi jak filip z konopii i gada od rzeczy, "fajnie ze bronisz swojej grupy jasne rozumiem ale nie ma od czego jej bronic".

A myszka dobrze ze napisala bo kazdy ma prawo wyboru w jakiej grupie/gdzie chce byc itp. a jak wspomnialam nie musi sie kazdemu dana grupa podobac a ty jako adminka- marzycielko1- Gosia- powinnas trzymac fason swoich wypowiedzi bo naprawde plujesz jadem ostro i to bezpodstawnie, nastroszylas piorka bez powodu.... troche wiecej zrozumienia z napisanego tu tekstu. Moze jest tu ktos taki kto sobie nie wyobraza in vitro. No nie jestesmy wszyscy tacy sami jako ludzie i chyba o to chodzi... wiec nikt in vitro tu nie krytykuje. Pozatym wy nie macie problemow z ciazami tylko staracie sie o dana plec a o to chodzilo w sensie tamtej wypowiedzi, ze zdrowiem itp. Nie mniej jednak naprawde skończmy ten temat

Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania i każdy to robi.
Tylko ci co odpowiadają na taką wyrażoną opinie to już mają gorzej jak widać.
Skąd pewność iż u nas nie ma.problemow z zajściem w ciążę. Także są. To normalne zjawisko i w tej kwestii też staramy się pomagać, wymieniać doświadczeniami i nakierowywać na to aby podjąć jak najlepszą formę leczenia.

Z każdej z grup można się dowiedzieć czegoś przydatnego. Tylko dziewczyny od was zaczęły przedstawiać tamtą grupę jako zbiór wariatek i nie jest to moja opinia ale kilku innych dziewczyn będących i tam i tu. Więc jak jakaś grupa ma takie odczucie to jest ono realistyczne a nie wymyślone.

I tyle w temacie.
 
Do góry