reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy takie wyniki wymagają metforminy?
Metformina-metrormax czy to jest jest sam lek? Cos lepsze? skuteczniejsze?pomocniejsze w walce z lepszymi komórkami, poprawą płodności?
 

Załączniki

  • IMG_20190310_154950.jpg
    IMG_20190310_154950.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 63
Obyś miała rację [emoji6] a u Ciebie wczoraj spokój ?

Taak u mnie ok szybko i sprawnie
Dzis zmierzylam w innym labie progesteron zeby potwierdzic owulacje (akurat dzis najwyzszy powinien byc) i oddalam krew i sie zagotowalam bo babka mowila ze za 2 tygodnie... a ja ja olalam bo zawsze byl na kolejny dzien:/ tylko ze ja go z bhcg zawsze robilam a teraz sam i sie zdenerwowalam ze tego nie sprawdze[emoji20] dopiero z betą
 
Czy takie wyniki wymagają metforminy?
Metformina-metrormax czy to jest jest sam lek? Cos lepsze? skuteczniejsze?pomocniejsze w walce z lepszymi komórkami, poprawą płodności?
Wyrzut insuliny spory, ale jeszcze nie tragiczny. Homa jeszcze w normie. Teoretycznie nie ma wskazań do metforminy. Może dieta z niskim indeksem glikemicznym na początek?
 
W sensie ze perfumy balsamy itp?
A robilabys hybryde na paznokciach??
(Sama zdejmuje i sama nakladam, mam maseczke) ?
Ja tez sama sobie robie, mialam zrobione przed transferem i wczoraj zdielam chcialam nakladac sobie nowa hybryde ale Moje Paznokcie zrobily sie jak beton sa tak twarde jak nigdy wiec wypolerowalam i zostawilam naturalne, ale dzis robilam szwagierce bo hybrydy sa bezwonne wiec mozesz caly dzien siedziec w salonie i nic ci nie bedzie tylko akrylu w ciazy nie mozna wachac, a balsamuje sie normalnie i perfumy tez mozna uzywac jesli zapachy ci nie beda przeszkadzac.
 
A badania masz na nfz? I leki tez z jakas mega refundacja? Bo ja za same leki do transferu zaplacilam 2300zl a jestem latwym przypadkiem a jak robilam crio to przed kosztowaly mnie 400zl a po transferze 800zl ale z zapasem na 1,5 miesiaca. A za badania to juz nie wspomne bo nie pamietam ale to byly kosmiczne ceny napewno ok 3 tys jak nie wiecej.
 
Kochane dziewczynki mam pytanie. Czy są tutaj kobietki, które miały podany trzydniowy zarodek? Jestem od wczoraj po transferze zarodka cl 8.2 i się zastanawiam czy taki maluch ma szansę.
Niestety po punkcji mieliśmy tylko 3 komórki (długi protokol). Jedna się nie nadawała do zapłodnienia, jedna się nie zaplodnila, a jednego mi wczoraj podali.
Ogólnie u mnie jest problem z tym, że moje pęcherzyki są puste :( to nasze drugie podejście i mam już dość.
Ja mialam podany zarodek w 2 giej dobie po punkcji...dziś ma 4 lata, tazke glowa do gory wszystko moze sie zdążyć....sama teraz czekam do bety z blastką.
 
reklama
Czy takie wyniki wymagają metforminy?
Metformina-metrormax czy to jest jest sam lek? Cos lepsze? skuteczniejsze?pomocniejsze w walce z lepszymi komórkami, poprawą płodności?
Dieta i ćwiczenia aerobowe na pewno, a czy metformina? hmmmm może chociaż 500 o przedłużonym działaniu? Metformax, siofor, glucophage - to są leki których substancją czynną jest metformina. Wszystkie występują w postaci o krótkim lub przedłużonym działaniu.
 
Do góry