reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Ja mam 2 synów. Z pierwszym zaszlam 9 lat temu w 1 cyklu i po 8 latach urodziłam drugiego Syna o którego staraliśmy się 9 cykli i pierwszy z Clo był szczęśliwym. Wkrótce planuje jeszcze jedno dziecko i szykuje się jak na wojnę ;) zobaczymy
Nie dziękuję ;) ale coś czuję, że łatwo nie będzie. A z Wami jak dziewczyny? Udało się czy dalej się staracie? Jeśli tak to jak długo trwały starania?
 
reklama
Mi się spóźnia okres 4 dni. Ostatnio miałam tak ładnie regularnie. Ale ciążę raczej wykluczam. Robilam test , co prawda jakieś 2 tyg przed spodziewana miesiączka, ale i tak nic A nic się inaczej nie czuje. 2 tyg wcześniej miałam plamienia przez 5 dni tzn 2 dni plamień przerwa 2 dniowa i 3 dni plamień. Zganiam to na antybiotyk który musiałam przyjmować wcześniej.. i czekam aż @ zaatakuje że zdwojoną siłą :/
 
Do góry