reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Hej, to i ja chętnie przyłącze się do Was jesli można, obecnie 14+2 termin na 8.10. Ja już jestem tydzien po prenatalnych takze spora ulga jak sie widzi brykajace malenstwo i lekarz potwierdza ze wszystko w porządku.
 
reklama
Sugerowali plec?
Jeszcze nie. To moja pierwsza ciąża, do tego z cukrzycą i idąc na badania bylam troche przerażona czy wszystko jest dobrze. Wyszlam z zalozenia ze jak bedzie w stanie określić plec to się zapyta czy chce znać, a ze ruchliwość malucha utrudniała mu pomiar spanikowalam ze cos jest nie tak z glowka( bo kilka razy mierzyl), ze sama nie zapytałam o plec. Po czasie od znajomej dowiedziałam się ze ten lekarz nie powie płci jak nie zapytam
 
Ja idę do lekarza 23.04.2019 w tej chwili 14 +3 termin na 07.10.2019. Mam nadzieję że już wtedy się dowiem jaka będzie płeć dziecka. Już nie mogę się doczekać :). To moja pierwsza ciąża.
 
O, to pewnie będzie można coś stwierdzić. :) Mnie ginekolog powiedział na prenatalnych, że maluch wygląda na chłopca, ale wiem, że było za wcześnie, żeby mieć pewność. 29.04 idę na kolejne badanie (w 16 tygodniu) i może coś się potwierdzi. :)
Macie jakieś preferencje co do płci?
 
Ja mam jakieś takie dziwne przeczucie że będzie dziewczynka. Mąż bardzo chciałby chłopca. Tak naprawdę to najważniejsze żeby było zdrowe :). A wy?
 
Mnie na prenatalnych wyszło, że najprawdopodobniej córka będzie . Mam już córcie trzy letnia. Kiedyś marzyła mi się parka a teraz jakoś podświadomie myślałam o drugiej córci :)
 
Właśnie jestem po prenatalnych z Dzieciątkiem wszystko oki, nie ma rzadnych zastrzeżeń ale pani doktor powiedziała że na płeć za wcześnie 13tydzien 2 dzień to może rzeczywiście zawczesnie. Piszcie dziewczyny jak tam u was?
 
reklama
Wszystkie dziewczyny macie badania prenatalne? Powinny być wskazania z tego co czytałam a większość która teraz się udziela jest już po albo przed a u mnie lekarz nic nie wspominał i zgłupiałam
 
Do góry