reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie z innej beczki troche - ile czasu po ovitrelle pekal Wam pecherzyk pamietacie moze??
Niby 36 h ale wiadomo jak to jest jednym wczesniej innym pozniej pekaja...
 
reklama
Ale może być tak że po transferze beta nawet nie drgnie tak? To znaczy że jest opóźnione? Może głupie pytania przepraszam ale nie rozumiem :(
Tak. Oczywiscie moze tak byc ze beta nie drgnie. U mnie tak bylo 4 razy. I nikt nigdy powie z czego to wynika. Moze z niereceptywnego endometrium, moze z wad genetycznych zarodka, moze z immunologii. A moze z miliona innych przyczyn niestety.
Witam Piękne Panie. Mega mocne [emoji110][emoji110][emoji110]całym serduchem za piekne bety do nieba , koszyczki pełne jajcoszków i dużo potencjalnych dzidzioszków z tych jajcoszków:yes::). @redferrari , u Nas czekanie -ale co się odwlecze to nie uciecze ;) super że Alusia daje pofiglowac w nocy rodzicą :-D @Never give up - kurczę jak to zleciało tocz się dalej forumowa koleżanko do szczęśliwego rozwiązania @annemarie - jak tam "kochanienka" ciężko już ? Już niedługo przywitasz dzidzioki - spokojnego . @dżoasia -już dużooo różowych sukienuniek nakupione ? @Kurcia - kiedy kolejna walka ? @Murawa i u Ciebie też ? @Agonia777 - Gosieńko ???? Dziewczynki z Ciechocinka - który dokrorek respektuje zalecenia wuja Jarka bez krecenia noskiem ? @dżoasia @Kurcia ?
Dziewczynki - mamuśki mocne tulaski dla dziecioczków od ciotki Agau :):tak:
Dla czekających jak ja na cudo " wszystkim Nam się uda - za chwilkę dwie lub trzy ale się uda !" bo to forum niejedne "widziało" cuda.
Witajcie witajcie.
Zalecenia Pasnika respektuje tam chyba kazdy. Ale jak nie lubisz gburostwa to idz do M ;)
Ja sie szykuje do szóstego transferu.
 
Witam Piękne Panie. Mega mocne ✊✊✊całym serduchem za piekne bety do nieba , koszyczki pełne jajcoszków i dużo potencjalnych dzidzioszków z tych jajcoszków:yes::). @redferrari , u Nas czekanie -ale co się odwlecze to nie uciecze ;) super że Alusia daje pofiglowac w nocy rodzicą :-D @Never give up - kurczę jak to zleciało tocz się dalej forumowa koleżanko do szczęśliwego rozwiązania @annemarie - jak tam "kochanienka" ciężko już ? Już niedługo przywitasz dzidzioki - spokojnego . @dżoasia -już dużooo różowych sukienuniek nakupione ? @Kurcia - kiedy kolejna walka ? @Murawa i u Ciebie też ? @Agonia777 - Gosieńko ???? Dziewczynki z Ciechocinka - który dokrorek respektuje zalecenia wuja Jarka bez krecenia noskiem ? @dżoasia @Kurcia ?
Dziewczynki - mamuśki mocne tulaski dla dziecioczków od ciotki Agau :):tak:
Dla czekających jak ja na cudo " wszystkim Nam się uda - za chwilkę dwie lub trzy ale się uda !" bo to forum niejedne "widziało" cuda.

Siemanko!Witamy!!! ;)
Tego optymizmu brakowało;)
Aga jak wszystko dobrze pójdzie to połowa czerwca dwutygodniowa immunosupresja I w następnym cyklu crio z naszego ostatniego Mrożaczka :)
A Ty kiedy Kobitko kochana startujesz???
Buzzioooole ogromne ;)
 
Tak. Oczywiscie moze tak byc ze beta nie drgnie. U mnie tak bylo 4 razy. I nikt nigdy powie z czego to wynika. Moze z niereceptywnego endometrium, moze z wad genetycznych zarodka, moze z immunologii. A moze z miliona innych przyczyn niestety.Witajcie witajcie.
Zalecenia Pasnika respektuje tam chyba kazdy. Ale jak nie lubisz gburostwa to idz do M ;)
Ja sie szykuje do szóstego transferu.
@Kurcia. No to mega ✊✊✊ całym serduchem. No umówiłam się na koniec maja do doktora M.
 
Siemanko!Witamy!!! ;)
Tego optymizmu brakowało;)
Aga jak wszystko dobrze pójdzie to połowa czerwca dwutygodniowa immunosupresja I w następnym cyklu crio z naszego ostatniego Mrożaczka :)
A Ty kiedy Kobitko kochana startujesz???
Buzzioooole ogromne ;)

Edi.
@Agniecha1508 -Aga już doczytałam ;)
No to trzymam kciuki✊✊✊✊✊by to oczekiwanie było jak najkrótsze ;)
 
reklama
Do góry