reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Byłam u gin. Od wejścia powiedziała, że 3 nieudane IUI, więc już koniec i przechodzimy do IVF, bo szkoda pieniędzy na IUI skoro wszystko ze mną ok a nie wychodzi dzidzia...
Zrobiła mi usg i wszystko ok. Dziś 25 dc. Pobrała od razu cytologię, żeby była na świeżo..
Od 5 do 25 dc mam brać marvelon i zgłosić się na wizytę w 21 dniu cyklu a potem standardowo.. i teraz mam jeszcze oznaczyć AMH i prolaktynę, przez te wycieki kropelkowe z sutków..
Póki co czekam na @ i zaczniemy walczyć dalej o dzidzię!

Miesiąc bez hormonów i lekarzy chyba pomógł odpocząć, nawet staraliśmy się nie rozmawiać o dzieciach... i nawet w łóżku nam lepiej z m. :) Oby się nie zepsuło!

Pamietaj tylko ze prolaktyne sie robi chyba 2-3 dzien cyklu, bez stresu i seksu dzien wczesniej, itp poczytaj zeby wynik byl poprawny.
A amh kiedy robisz?

No to kochana plan jest[emoji1320][emoji1320][emoji1320] do dziela!!
 
Dziekuje kochana! No tak jakby stal sie cud. Moje jajeczko jeszcze nie uroslo do owulacji bo ma na razie 15 mm, a endometrium juz 5,3 mm! Jestem w ogromnym szoku bo przez tyle miesiecy bylo 3-4 mm w dniu owulacji. W piatek nastepne podgladanie @Dzoannna poprosze o wpis do dzienniczka :). Nie zdazymy zrobic inseminacji ale bedziemy starac sie naturalnie od soboty. Moze sie uda. @Mustbe co u ciebie? Jak sytuacja?

Super!!
A jadlas jakies superfoody na endometrium??:)
Ja moze strzelam ale jadlam bardzo duzo ... kanapek z awokado[emoji23] moze to to, kto wie[emoji3] no i lubie tez morele suszone
 
reklama
Do góry