reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

Moja leżała na rota w szpitalu....dawali kaszke ryzową na wodzie z jabłkiem gotowanym..zakaz surowych owoców, mleka , przetworów zborzowych jakichkolwiek tłuszczy..w sumie to ona przez 3 ni tylko ryz i jabłko gotowane.....super jest "kompot" z marchwi i jabłek z kleikiem ryżowym.....duzo płynów i lacidofil 2 razie dziennie dostawała...no i kroplówkę:-(
po 3 dniach pozwolili na filpsy kukurydziane.
po 4 doszły ziemniaki z marchewka i tak przez tydzień miała jeść....dopiero po kilku dniach od unormowania sie wymiotów mogłam jej podać inne jedzenie.
 
reklama
Hej,tak jak napisałam w wątku o wadze: Misiek 2,5 roku prawie,11 kg i 88 cm.
Podbijam wątek,może się znajdzie jakaś nowa mamusia niejadka:rofl2:
 
wiecie ja mam od kilku dni niejadka,Moja Julka niechce mi coś jeść,wybrzydza ile się da.Martwie się troche bo urodziła się jako skrajny wcześniak,nigdy nie była grubaskiem,ale nie narzekała na apetyt,ale od tygodnia może więcej nie chce jeść,Jak tylko zobaczy,że ide z jedzeniem jest zaraz krzyk..nie boble,nie chcem,nie lubie itp.nie wiem co robić próbuje różnych sposobów,ale nie skutkują
 
Mamo Julci,podobno do pełnoletności:-p
A serio to spróbuj nie reagować,nie zmuszać im większe będzie zamieszanie,tym większy opór:baffled:
 
Wiem tylko mnie martwi to,że ona wogóle potrafi przez cały dzień nic nie jeść,a w jej wypadku to nie jest wskazane
 
MamoJulci Hmm. a na którym teraz Julka jest centylu?
Tzn. Ile waży, ile ma wzrostu?
Bo bunt trzeba jednak wziąść na spokojnie i przeczekać.
Ale Ty jesteś bardziej doświadczona mamusia ode mnie :tak:.
Starsze się nie buntowały?
 
SLuchaj Julka waży 11800 i mierzy 86cm.Tu jak narazie nie jest najgorzej doszła do tego z wagi 750g.,ale najgorsze jest to,że ona dostaje okresowo sterydy i wdechy podawane powinny być po obfitym posilku...a jak ona nie chce jeść to kiedy i jak je mam podawać?
Jeżeli chodzi o starsze,to mój syn był dopiero niejadkiem miał 3 lata i ważył niecałe 10kg,co katar to kilogram spadał z wagi,podejrzewano u niego celiake,byłam w Klinice bo planowano mu podać hormon wzrostu,ale okazało się,że wszystko jest ok.Teraz wyrósł jak młody dąb,ale to inna historia
 
reklama
pomocy
kurcze nie wiem co robic oczytalam sie juz tyle ze mi glowa peka
moj Kuba ma 1,5 roku od dwoch dni robi luzne kupki(ok 5 dziennie) przy tym ma tak odparzona pupe ze nie wiem co z tym zrobic
nie ma zadnych innych objawow, jest pogodny, chetnie je i pije tylko ta kupa
bylam wczoraj u lekarza i powiedzial ze to od zebow(ktore sie wyrzynaja) kazal podawac smekte i lacidofil baby
podaje i nie przechodzi, tesciowa z kolei poradzila zeby podawac wegiel ale nie wiem czy mozna
prosze pomozcie bo juz nie wiem co mam dawac
 
Do góry