reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak od Pasnika. Wlew docent zaleca 5dni przed transferem jak jest blastka a 3dni przed jak jest 3dniowy zarodeczek. Ja mialam wlew 4dni przed transferem w dniu wlaczenia progesteronu. Miała u mnie byc morula a po rozmrozeniu doszla juz do wczesnej blastki. Pasnik powiedział że ok.
A Ty jaki masz kir?
Ja mam kir AA :( właśnie pisałam do drr pasnika ale narazie niie odp jak ustawić cykl do transferu. Będę mieć podawany 5 dniowy zarodek rozmrozony bo robimy PGS...
 
reklama
Wiadomo, ze lepiej się miło zaskoczyć, niż rozczarować. Ale trzeba pamietac, ze cuda tez się zdarzają.
Wiem wiem ze się zdarzają, ale z tych moich wynikow to tylko progesteron kest ladny a tak nawet tsh mi dalej podskoczylo na 3,980. Estradiol tez za niski wiec wiadomo ze nic z tego nie bedzie.
 
Wiem wiem ze się zdarzają, ale z tych moich wynikow to tylko progesteron kest ladny a tak nawet tsh mi dalej podskoczylo na 3,980. Estradiol tez za niski wiec wiadomo ze nic z tego nie bedzie.

No kurcz.... tsh wysokie...
Bierzesz jakies tabsy na to??? Jak przed transferem było???
 
No kurcz.... tsh wysokie...
Bierzesz jakies tabsy na to??? Jak przed transferem było???
Tak biore caly czas. Ogólnie miesiac temu bylo 2,2 wiec mialam raz w tyg brac 0,75 a w pozoatale dni polowke z 0,75. Dzien przed transferem zrobilam tsh i wyszlo 3,4 ale lekarz mowil ze przez stymulację moglo skoczyć i mowil bym brala 0,75 3x w tyg i teraz zrobilam po tygodniu i dalej podskoczylo. Nie wiem co się dzieje z ta tarczyca, czy to nerwy i stres i ona tak szaleje czy co sie dzieje. Nie pojecia.
 
Dziewczyny mialam dobre przeczucie
HCG 1,27
Estradiol 221
Progesteron 53
Nie ma co się ludzic ze wynik w sobote będzie inny :-( :(
Boże Justyś, myślałam, że zaskoczy. Okropnie mi smutno [emoji3525] może Twój blastuś to leniuszek i później się wgryzł?

Człowiekowi aż klnąc się chce, jakie to wszystko niesprawiedliwe. [emoji25]
 
Tak biore caly czas. Ogólnie miesiac temu bylo 2,2 wiec mialam raz w tyg brac 0,75 a w pozoatale dni polowke z 0,75. Dzien przed transferem zrobilam tsh i wyszlo 3,4 ale lekarz mowil ze przez stymulację moglo skoczyć i mowil bym brala 0,75 3x w tyg i teraz zrobilam po tygodniu i dalej podskoczylo. Nie wiem co się dzieje z ta tarczyca, czy to nerwy i stres i ona tak szaleje czy co sie dzieje. Nie pojecia.

No te 2.2 to tak na granicy do transferu.
Najlepiej by bylo koło 1.
Stres i nerwy na 100 nie pomagają a i te wszystkie leki swoja drogą...
Dziadowa ta tarczyca -tez sie meczę z nadczynnością wiec wiem o czym mowisz ... :(
 
Boże Justyś, myślałam, że zaskoczy. Okropnie mi smutno [emoji3525] może Twój blastuś to leniuszek i później się wgryzł?

Człowiekowi aż klnąc się chce, jakie to wszystko niesprawiedliwe. [emoji25]
Tez mialam taka nadzieje jak kazdy. Nie wiem kochana moze jest leniwy ale jalps juz nie sadze by ruszylo to. Chyba ze znacie takie przypadki faktycznie. Ryczec mi się chce, chodziaz nie nastawialam sie tak bardzo na pozytyw.
 
reklama
6dpt 5 dniowa blastka nacieta otoczka klasy 2CC czyli wczesna blastka
6dpt 5 dniowa blastka nacieta otoczka klasy 2CC czyli wczesna blastka

Wiem co czujesz bo dopiero co i mi nie udał się transfer jednak tak jak dziewczyny piszą, tak różne i czasem wręcz niemożliwe rzeczy już na tym forum się działy, że trzeba jednak poczekać do soboty.
 
Do góry