reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, nie wytrzymam... nie chce zapeszyć, ale muszę Wam to napisać... [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji85]

Jeśli istnieje coś takiego jak przejęcie brzuszka i miła niespodzianka to przydarzyło mi się to... w niedziele... w Dniu Matki!!!!!!!!!! [emoji173]️

@dżoasia urodziła tego dnia, a ja obudziłam się w niedziele (28 dc) z bólem podbrzusza i lekkim plamieniem... Nie czułam się na ciąże, ba - starania były, ale bez spiny, postanowiłam jednak zrobić dla pewności sikacza... Cykle mam zwykle 33- 35 dc dlatego było to dla mnie trochę dziwne. Chwile później @bertha do mnie napisała czy już testowałam, bo Ta mnie zawsze, co cykl pogania :D Hahah, w określonym czasie na teście biel (po równych 5 minutach)... ale po 5,5 min blada krecha... :O Nie chciało mi się w to wierzyć!!! W poniedziałek drugi sikacz i nieco bardziej widoczna krecha. Oczywiście w niedziele wdrożyłam wszystkie leki bo w tym cyklu (pierwszym od chyba 8 cykli staraniowych postanowiłam nie brać sterydów i nie kłuć się heparyna po owu!). No wiec od niedzieli: encorton, heparyna, luteina 2x2 na własna rękę i duphaston 2x1 + reszta standardowo: witaminy, siofor (nie odstawiłam go po wizycie u endokrynologa - stwierdziłam wtedy, ze poczekam do @) i acard.

Poleciałam wiec w poniedziałek na beta hcg i dziś jestem już po 3 wyniku... :))))

Beta hcg rośnieee cały czas :))))
przyrost powyżej 200%.

27.05 - beta hcg 177,93 (badałam tez progesteron, który wynosił 41,68!)
29.05 - beta hcg 562,68
31.05 - beta hcg 1751,27

Dziś 32 dc.

Wizyta u gin w przyszły piątek. [emoji173]️

Codziennie bolą mnie cycki, czasem ciągnie w pachwinie i bolą kolana, poza tym oprócz nieco bardziej wyczulonego węchu i senności, czuje się ok. [emoji173]️

Boże, taki prezent w DNIU MATKI !!! Trzymajcie Dziewczyny błagam kciuki, aby został ze mną ten Skarb już do końca... Albo została :) bo we wtorek obudziłam się z przekonaniem, ze to dziewczynka... nigdy tak wcześniej nie miałam.

Dziś dziewczyny @marshia i @bertha jak zobaczyły betę wspomniały nawet o bliźniakach!!!:) Ale nam wystarczy jedno zdrowe, ukochane dzieciątko[emoji173]️ Mąż się śmieje, ze może ta beta tak rośnie bo rośnie drugi Lewandowski[emoji38] albo Lewandowski i Chodakowska[emoji12]

Wcześniej myślałam, ze się nie odważę napisać Wam tak szybko i jeszcze przed USG ale dziś.... dziś jakoś tak mam ochotę wykrzyczeć całemu światu, ze jestem w ciąży!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Ps. A plamienia ustały w poniedziałek, niemniej luteinę biorę wg swojego przeczucia 2x2 cały czas, a nie tak jak gin mi kazał (on kazał brać 1x2).

Ściskam i życzę Wam udanego weekendu!


@burczuś - Ty wiesz, na te informacje wczoraj od Ciebie czekałam [emoji173]️

@kasiula222 - u Ciebie 5+4, a u mnie 4+4, wiec jestem tydzień za Tobą[emoji6]
 
Dziewczyny, nie wytrzymam... nie chce zapeszyć, ale muszę Wam to napisać... [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji85]

Jeśli istnieje coś takiego jak przejęcie brzuszka i miła niespodzianka to przydarzyło mi się to... w niedziele... w Dniu Matki!!!!!!!!!! [emoji173]️

@dżoasia urodziła tego dnia, a ja obudziłam się w niedziele (28 dc) z bólem podbrzusza i lekkim plamieniem... Nie czułam się na ciąże, ba - starania były, ale bez spiny, postanowiłam jednak zrobić dla pewności sikacza... Cykle mam zwykle 33- 35 dc dlatego było to dla mnie trochę dziwne. Chwile później @bertha do mnie napisała czy już testowałam, bo Ta mnie zawsze, co cykl pogania :D Hahah, w określonym czasie na teście biel (po równych 5 minutach)... ale po 5,5 min blada krecha... :O Nie chciało mi się w to wierzyć!!! W poniedziałek drugi sikacz i nieco bardziej widoczna krecha. Oczywiście w niedziele wdrożyłam wszystkie leki bo w tym cyklu (pierwszym od chyba 8 cykli staraniowych postanowiłam nie brać sterydów i nie kłuć się heparyna po owu!). No wiec od niedzieli: encorton, heparyna, luteina 2x2 na własna rękę i duphaston 2x1 + reszta standardowo: witaminy, siofor (nie odstawiłam go po wizycie u endokrynologa - stwierdziłam wtedy, ze poczekam do @) i acard.

Poleciałam wiec w poniedziałek na beta hcg i dziś jestem już po 3 wyniku... :))))

Beta hcg rośnieee cały czas :))))
przyrost powyżej 200%.

27.05 - beta hcg 177,93 (badałam tez progesteron, który wynosił 41,68!)
29.05 - beta hcg 562,68
31.05 - beta hcg 1751,27

Dziś 32 dc.

Wizyta u gin w przyszły piątek. [emoji173]️

Codziennie bolą mnie cycki, czasem ciągnie w pachwinie i bolą kolana, poza tym oprócz nieco bardziej wyczulonego węchu i senności, czuje się ok. [emoji173]️

Boże, taki prezent w DNIU MATKI !!! Trzymajcie Dziewczyny błagam kciuki, aby został ze mną ten Skarb już do końca... Albo została :) bo we wtorek obudziłam się z przekonaniem, ze to dziewczynka... nigdy tak wcześniej nie miałam.

Dziś dziewczyny @marshia i @bertha jak zobaczyły betę wspomniały nawet o bliźniakach!!!:) Ale nam wystarczy jedno zdrowe, ukochane dzieciątko[emoji173]️ Mąż się śmieje, ze może ta beta tak rośnie bo rośnie drugi Lewandowski[emoji38] albo Lewandowski i Chodakowska[emoji12]

Wcześniej myślałam, ze się nie odważę napisać Wam tak szybko i jeszcze przed USG ale dziś.... dziś jakoś tak mam ochotę wykrzyczeć całemu światu, ze jestem w ciąży!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Ps. A plamienia ustały w poniedziałek, niemniej luteinę biorę wg swojego przeczucia 2x2 cały czas, a nie tak jak gin mi kazał (on kazał brać 1x2).

Ściskam i życzę Wam udanego weekendu!


@burczuś - Ty wiesz, na te informacje wczoraj od Ciebie czekałam [emoji173]️

@kasiula222 - u Ciebie 5+4, a u mnie 4+4, wiec jestem tydzień za Tobą[emoji6]
Gratulacje dla ciebie ;) piękna beta . Ja nie robiłam bety bo mnie też to stresuje ;) mnie wszystko stresuje ..;) i nie wiem co tam się z dzidzi dzieje . Oby nam się to dalo tym razem. . tak bardzo o tym marze ... Kiedy miałas okres ostatni. ?
 
@kasiula222 - 29.04 ostatni okres się zaczął [emoji4] Mnie 1 i 2 beta jakos nie stresowała, ale ta 3 dziś trochę tak [emoji4] Niemniej o dziwo i tak jakos zupełnie spokojniej tym razem podchodzę niż zawsze... i oby tak pozostało. [emoji4]

Póki co nie dziekuje, ale zycze nam Obu powodzenia!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ i abyśmy się rozpakowały za 8 miesięcy :)
 
@kasiula222 - 29.04 ostatni okres się zaczął [emoji4] Mnie 1 i 2 beta jakos nie stresowała, ale ta 3 dziś trochę tak [emoji4] Niemniej o dziwo i tak jakos zupełnie spokojniej tym razem podchodzę niż zawsze... i oby tak pozostało. [emoji4]

Póki co nie dziekuje, ale zycze nam Obu powodzenia!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ i abyśmy się rozpakowały za 8 miesięcy :)
Ja w żadnej ciąży nie robiłam bety zarówno w tych donoszonych jak i poronionych .. więc i teraz odpuściłam ale może była bym spokojniejsza ..ale już trudno .. nie ma co gdybać .. Oby się tak było jak mówisz . ;)
 
@Marthi buhahahaha jak chcesz mojego brzucha to tylko podwojnego!!!!! Strasznie sie ciesze!!!!!! Super bombowo!
@burczuś super, ze jest nadzieja, jak lekarz podpasuje to i zyc sie chce i nawet odchudzanie jakos lepiej idzie :D

Moje dziewuchi odlaczyli od respiratora, Gajka od wczoraj dzielnie walczy na cepapie, Igusia od dzisiejszego przedpoludnia. Poza tym, ze jest mnostwo innych przeciwnosci z ktorymi musza wcaly czas walczyc, to i tak moliwy krok z tym oddychaniem. Tylko na oddziale dalej kwarantanna i tak straaaaaaaaasznie do nich tesknie ;( i z tym sobie troche nie radze ;(
 
reklama
@dżoasia - [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Nie chciałam Ci kochana przeszkadzać, ale na razie sama rozumiesz - endo nie każe mi brać Dostinexu jednak! W pon zbadalam prolaktyne tez, wysłałam mu wynik (norma do 26, a ja miałam 30 chyba), ale nie kazał brać już teraz w ciąży. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Ogromnie trzymam za Ciebie i dziewczynki kciuki, cieszę się ze tak szybko odłączyli je od respiratora. Jakie one są silne!!!! Za mama!!!! :))) Trzymaj się mocno kochana!
 
Do góry