V
Vel
Gość
Dziękuję i trzymajcie kciuki.Ja cie oczywiście pamiętam [emoji3526]
Gratuluję kochana [emoji3590][emoji3590]
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Dziękuję i trzymajcie kciuki.Ja cie oczywiście pamiętam [emoji3526]
Gratuluję kochana [emoji3590][emoji3590]
Kochana prawdę mówiąc nie ma co szaleć z testami i co chwilę je robić i wyplakiwac nad nimi łzy że znowu jedna kreska na teście
Ja zrobiłam test z ciekawości wczoraj ale negatyw. Wczoraj dopiero było 3 dni po terminie więc czego mogłam się spodziewać. Póki co @ Nie ma ale czekam do środy rana i jeśli nadal nie będzie @ to robię test ale mam w domu o czułości 25 i boję się że nic jeszcze nie wykaże.Wiem wiem, mówię że mnie by kusilo ale jak najbardziej lepiej wytrzymać i mieć potem więcej pewności że test pokaże dobrze niż się załamywać i płakać. Wiem to doskonale
Ja zrobiłam test z ciekawości wczoraj ale negatyw. Wczoraj dopiero było 3 dni po terminie więc czego mogłam się spodziewać. Póki co @ Nie ma ale czekam do środy rana i jeśli nadal nie będzie @ to robię test ale mam w domu o czułości 25 i boję się że nic jeszcze nie wykaże.
3dni po terminie @?Ja zrobiłam test z ciekawości wczoraj ale negatyw. Wczoraj dopiero było 3 dni po terminie więc czego mogłam się spodziewać. Póki co @ Nie ma ale czekam do środy rana i jeśli nadal nie będzie @ to robię test ale mam w domu o czułości 25 i boję się że nic jeszcze nie wykaże.
3dni po terminie @?
Właśnie wiesz zobaczę tym o czułości 25 jak już jest w domu A jak nie wyjdzie to po paru dniach znowu zrobię ale wtedy o czułości 10.Ato już masz 4 dni po, ładnie. Nie wolałabys kupić testu o czułości 10? I w środę tym testem zrobić?
Właśnie wiesz zobaczę tym o czułości 25 jak już jest w domu A jak nie wyjdzie to po paru dniach znowu zrobię ale wtedy o czułości 10.