reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Hmm no ja czuję tylko drobne klucia nie jest to na pewno ból, a mleczny sluz też miałam tylko rano na papierze a resztę w pochwie nie ma tego tak żeby się lało
No ja mam tak samo tylko odczuwam intensywnie ból jajników. Teraz akurat od kilku godzin boli mnie lewy jajnik tylko A prawy cmi.
No ja też właśnie mam biały sluz Czasem takie grudnki. Widzę je na papierze. Dlaczego na wkladce sluz ma inny kolor ??
 
reklama
Na powiem Ci tak nie wiem jak było przy tamtym ale tego śluzu było na papierze trochę i jak ju miałam dość bo mnie tak ciekawilo coś to że kilka razy sprawdziłam sama palcem jaki to kolor na pewno i ile. Tego tam jest sorki za bezpośredni przekaz ale no tak było i w środku naprawdę dużo tego było
Ja nie mam grudek. Mam gładki mleczny śluz tylko w pochwie A wkładka bielutenka. Nawet mi śluz nie wypływa na zewnątrz.
 
Na powiem Ci tak nie wiem jak było przy tamtym ale tego śluzu było na papierze trochę i jak ju miałam dość bo mnie tak ciekawilo coś to że kilka razy sprawdziłam sama palcem jaki to kolor na pewno i ile. Tego tam jest sorki za bezpośredni przekaz ale no tak było i w środku naprawdę dużo tego było
No tak w środku dużo ale mi nie wypływa na wkładkę. Wkładkę mam czysta. A ciągnął ci się ten śluz czy nie?
 
Nie przejmuj się tym. Zobaczysz jutro jak będzie w ciągu dnia. Może się zakończy to brudzenie.
Teraz pracuje na nocki więc to pojawia się właśnie w nocy. Jak się ruszam itd.

Jutro to by już był 7 dzień [emoji33][emoji33][emoji33]

@młoda1994 jednak jajnik lewy jeszcze trochę kłuje w dalszym ciągu
 
Teraz pracuje na nocki więc to pojawia się właśnie w nocy. Jak się ruszam itd.

Jutro to by już był 7 dzień [emoji33][emoji33][emoji33]

@młoda1994 jednak jajnik lewy jeszcze trochę kłuje w dalszym ciągu
Mnie nie kluje mnie strasznie boli.

Kochana będzie wszystko dobrze zobaczysz.

Uciekam spać bo już jestem padnięta
 
reklama
Do góry