reklama

Staranie sie, wczesne objawy

kasia20021

Zaangażowana w BB
Miasto
Liverpool
Rozwiązania
0
Witam. Wiem ze tu nikt nie jest zadna wrozka itd ale mimo wszystko sie zapytam. Czy mialyscie objawy ciazy jeszcze przed spodziewanym okresem? Jak tak to jakie? Staram sie o dzidzie od 3 miesiecy tak wiem to praktycznie nic jesli chodzi o czas. Aktualnie jestem 6 dni przed@ mam taki hmm rozciagajacy/kłujacy bol w podbrzuszu inny niz na okres oraz mam lekkie mdlosci ktore znikaja i pojawiaja sie co chwile i sennosc...na test za wczesnie bo pewnie i tak by pokazal jedna kreske. Jesli sie okres nie pojawi to test zrobie a na ta chwile chetnie bym poczytala jak u was bylo :)

reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jesli jest inaczej niż zwykle to dobry znak. Ja tez przez kilka miesięcy staran co miesiąc mialam ciazowe objawy a w cyklu w ktorym zaskoczylo zupelnie nic. Jedynie plamienie kilka dni przed @

mfifi04

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
0
Witam. Wiem ze tu nikt nie jest zadna wrozka itd ale mimo wszystko sie zapytam. Czy mialyscie objawy ciazy jeszcze przed spodziewanym okresem? Jak tak to jakie? Staram sie o dzidzie od 3 miesiecy tak wiem to praktycznie nic jesli chodzi o czas. Aktualnie jestem 6 dni przed@ mam taki hmm rozciagajacy/kłujacy bol w podbrzuszu inny niz na okres oraz mam lekkie mdlosci ktore znikaja i pojawiaja sie co chwile i sennosc...na test za wczesnie bo pewnie i tak by pokazal jedna kreske. Jesli sie okres nie pojawi to test zrobie a na ta chwile chetnie bym poczytala jak u was bylo :)
Witaj oczywiscie sa to objawy ciazowe. Kazda moze miec inne lub wcale ich nie miec. Test lub bhcg rozwiaze Twoje watpliwosci.
Kwas foliowy bierzesz?

Carenik

Rozwiązania
2
Mnie bolaly cycki. Szczegolnie sutki. Ogolnie bylam rozbita strasznie i pamietam ze poryczalam sie z jakiegos blahego powodu i doslownie w ulamku sekundy sie ogarnelam i sama nie wiedzialam co sie przed chwila wydarzylo .

kasia20021

Zaangażowana w BB
Miasto
Liverpool
Rozwiązania
0
Witaj oczywiscie sa to objawy ciazowe. Kazda moze miec inne lub wcale ich nie miec. Test lub bhcg rozwiaze Twoje watpliwosci.
Kwas foliowy bierzesz?
Biore od dnia w ktorym postanowilismy sie starac o dziecko :) mieszkam w UK i tutaj betahcg kosztuje 53f i jest robiona prywatnie nigdy jeszcze sie nie spotkalam zeby lekarz pierwszego kontaktu wyslal kobiete na bhcg

mfifi04

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
0
Biore od dnia w ktorym postanowilismy sie starac o dziecko :) mieszkam w UK i tutaj betahcg kosztuje 53f i jest robiona prywatnie nigdy jeszcze sie nie spotkalam zeby lekarz pierwszego kontaktu wyslal kobiete na bhcg
A no widzisz.. u nas ginekolog wysyla lub prywatnie

kasia20021

Zaangażowana w BB
Miasto
Liverpool
Rozwiązania
0
Jesli jest inaczej niż zwykle to dobry znak. Ja tez przez kilka miesięcy staran co miesiąc mialam ciazowe objawy a w cyklu w ktorym zaskoczylo zupelnie nic. Jedynie plamienie kilka dni przed @
No wlasnie ja jestem 6 dni przed spodziewana@ a wlasnie przed chwila zauwazylam ze dostalam plamienia i to nie takiego krwistego tylko sluz i zabarwienie jak kawa z mlekiem

kasia20021

Zaangażowana w BB
Miasto
Liverpool
Rozwiązania
0
Mnie bolaly cycki. Szczegolnie sutki. Ogolnie bylam rozbita strasznie i pamietam ze poryczalam sie z jakiegos blahego powodu i doslownie w ulamku sekundy sie ogarnelam i sama nie wiedzialam co sie przed chwila wydarzylo .
Ja wczoraj nie wiem dlaczego ale zaczelam sie klocic z moim facetem i to o nic! Od tak po prostu bo cos mnie naszlo co do cyckow to pobolewaja mnie tylko po bokach innych zmian nie zauwazylam

reklama

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
Miałam objawy chyba zaraz po zagnieżdżeniu ;D mówiłam mojej kolezance kiedyś takie rzeczy tylko w filmach że masz mdłości przed okresem a tu nagle bach kucie w jajniku , ból krzyża , ból kości , ochota tylko na naleśniki wszystko inne ble , mdłości , ból głowy , płaczliwość , coś podejrzewałam tak w 1% ale myślałam że to przesilenie wiosenne więc nie wkrecalam sobie objawów bo raczej nie myślałam że to będzie ciąża ,byłam mega zmęczona do tego , ale miałam mieć zabieg usunięcia pieprzyka i znieczulenie przez to wolałam sprawdzić w razie co
5 dni przed okresem zrobiłam betę , testu nie robiłam beta wynosiła 94 dwa dni później 210 więc napewno by wyszło na teście , już od tamtej pory tylko USG ;) tak wiec wszystko jest możliwe ;)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019