reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pamiętasz czy wtedy plamilas czy było dość obfite...? Bo ja niby plamie na brązowo cały czas ale nie tak ze żywa krew i nie wiem czy liczyć to już jako 1dc czy nie... Tylko przed wczoraj miałam właśnie trochę żywej czerwonej krwi a tak to tylko brąz caly czas....

Mialam normalny okres - bez plamien...
 
@Agniecha1508 no super! W końcu i Ty ruszasz z kopyta
No u mnie jeszcze, na razie zaczynam immuno, z końcem lipca pewnie transfer i niech to będzie kurna ten!!!!
Mocno trzymam kciuki, by było duuuuużo złotych jaj :tak: :tak: :tak: a z nich piękne różowe pupeczki :-*

@Kurcia ,podpinam się - co tak cicho siedzisz???

To razem polecimy z transferem i takimi samymi blastkami[emoji3][emoji3][emoji3] ja tez lipiec - ostatnie zarodki.
Zdecydowanie niech to bedzie TEN!!!
 
Ja mialam scratching z biopsją ale nie test era.
Nic nie bralam. Bol taki no do zniesienia. Syknęłam trochę ale to krotko trwa.

Tez bede miala cos takiego. Nie Era, ale
bardziej scratching. A czy na cyklu sztucznym (transfer) to w ogole ma sens skoro on i tak jest sztucznie modyfikowany?
Moj lekarz mowi ze raczej w tej biopsji to nic nie wyjdzie, dziwne ma podejscie...
 
Taki jestem maluszek[emoji5] Plci nie pokazalem wszystko w porzadku ze mna [emoji5] Doktor kazal.pic duzo wody a ja pije 3 litry I mowil ze ruchy to tak kolo 20-23 tc zeby sie nie przejmowa. Bo to pierwsza ciaza[emoji5]
Dzidzia śliczna, a ruchy poczujesz pewnie szybciej, bo chudzinka jesteś. W pierwszej poczułam w 17 tc, ale nie są one regularne.

Gratuluję udanej wizyty. Kiedy następna? Umówiona jesteś na połówkowe?
 
Tez bede miala cos takiego. Nie Era, ale
bardziej scratching. A czy na cyklu sztucznym (transfer) to w ogole ma sens skoro on i tak jest sztucznie modyfikowany?
Moj lekarz mowi ze raczej w tej biopsji to nic nie wyjdzie, dziwne ma podejscie...
Sens scratchingu nie zależy od typu cyklu. Scratching wplywa na receptywnosc i stosunki immunologiczne w endometrium.

A jesli chodzi o test ERA to robi sie go tylko na cyklach sztucznych zeby pozniej przy wlasciwym transferze dokladnie odtworzyc warunki co do dnia cyklu.
 
reklama
Do góry