reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile %wzrastala Wam beta w 6 tyg?

reklama
Kochana nie sprawdzaj już bety. Poczekaj do usg. Przy tak dużych wartościach nie ocenia się już na podstawie bety no chyba że zaczyna spadać.
 
Dobrze wiedzieć..lekarz kazal zrobic bo nie widzial zarodka...powiedzial ze będziemy wiedzieli na czym stoimy
Mi też kazał ale zrobiłam raz i stwierdIalam że szkoda moich nerwów. Jest mi ciężko ale spokojnie czekam na usg w poniedziałek :( wolę spokojnie przeżyć tydzień bo to dużo lepsze dla dzidziusia
 
Mi też kazał ale zrobiłam raz i stwierdIalam że szkoda moich nerwów. Jest mi ciężko ale spokojnie czekam na usg w poniedziałek :( wolę spokojnie przeżyć tydzień bo to dużo lepsze dla dzidziusia
Ja w srode ide..daj koniecznie znac!racja...ta beta to tylko człowieka dobija....czekamy na usg i bedzie git❤
 
Ja robilam bete w odstepach tygodniowych i az do 9 tygodnia duzo rosla a potem kolejnej przyrost byl duzo mniejszy i wtedy przestalam ja robic.. I dopiero po tych betach mialam zlecone usg. Wiec w moim przypadku beta duzo dala, nie uwazam ze robienie jej jest bez sensu. Patrycja z tego co pisalas masz wysoka bete i caly czas rosnie wiec sie nie martw. Jak 22 procent przez dwa dni to wydaje mi sie ze jest ok. Ja robilam w odstepach tygodniowych, inny przyrost bedzie co tydzien a inny np co dwa dni. Jak czesto robisz bete? Moj lekarz jest zdania ze najpierw tak dlugo powinno sie robic bety i dopiero pot ych wynikach usg prenetralne.
CO do bety to mialam np 60 tysiecy a po tygodniu ponad 90 tysiecy ale doklade wyniki musialabym sprawdzic.Jak chcesz to Ci je podam.
 
Ostatnia edycja:
Ja robilam bete w odstepach tygodniowych i az do 9 tygodnia duzo rosla a potem kolejnej przyrost byl duzo mniejszy i wtedy przestalam ja robic.. I dopiero po tych betach mialam zlecone usg. Wiec w moim przypadku beta duzo dala, nie uwazam ze robienie jej jest bez sensu. Patrycja z tego co pisalas masz wysoka bete i caly czas rosnie wiec sie nie martw. Jak 22 procent przez dwa dni to wydaje mi sie ze jest ok. Ja robilam w odstepach tygodniowych, inny przyrost bedzie co drugi dzien a inny np co dwa dni. Jak czesto robisz bete? Moj lekarz jest zdania ze najpierw tak dlugo powinno sie robic bety i dopiero pot ych wynikach usg prenetralne.
CO do bety to mialam no 60 tysiecy a po tygodniu ponad 90 tysiecy ale doklade wyniki musialabym sprawdzic.
No obecnie to już byla ostatnia..zobaczymy co na usg wyjdzie..pewnie chciał zobaczyć czy bedzie wzrastała czy nie..trzymaj kciuki by zarodek z serduszkiem sie pokazal❤
 
reklama
reklama
Do góry