reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam zaparcia od 7 miesiąca ciąży !!!

Dołączył(a)
30 Październik 2018
Postów
10
Nie wiem jak mogę sobie poradzić z zaparciami, teraz jetem w 8 miesiącu i od ponad miesiąca nie mogę normalnie się wypróżnić. Proszę, powiedzcie jak poradziłyście sobie z zaparciami?
 
reklama
Rozwiązanie
Mnie pomagają czopki Evaqu, są bezpieczne dla kobiet w ciąży, działają tylko miejscowo i nie wchłaniają się. Koleżanka mi o nich powiedziała , która też jest w ciąży. Spróbuj ich użyć, na pewno ci pomogą, mnie pomagają w ciągu 15 minut :)
Ja miałam zaparcia już od około połowy ciąży. Zazwyczaj pomagała duża ilość owoców, warzyw i suszone śliwki i dużo wody. Jak to nie działało to brałam syrop lactulosum.
 
Podpisuje się u koleżanki z góry. Lactulosum jak nie pomogą owoce i woda. Możesz jeszcze spróbować z rana jak wstaniesz przed śniadaniem wypijac ciepła, przegotowana wodę ok szklanki czyli 250 ml oczywiście codziennie. Ja w pierwszej ciąży miałam potworne zaparcia właściwie od samego początku. Lewatywa przed porodem to był dla mnie prezent i ulga :)
 
Też miałam zaparcia w ciąży ginekolog poradziła mi lactulosum ale miałam po nim mocne wzdęcia. Poszłam do apteki i panie doradziła mi dulcobis jest bezpieczny w ciąży. Należy brać jak w ulotce (najlepiej koło 1 -2 w nocy) i poranna toaleta załatwiała sprawę. Ja brałam co 2-3 dni . Mi te tabletki bardzo pomagały.
 
Mnie pomagają czopki Evaqu, są bezpieczne dla kobiet w ciąży, działają tylko miejscowo i nie wchłaniają się. Koleżanka mi o nich powiedziała , która też jest w ciąży. Spróbuj ich użyć, na pewno ci pomogą, mnie pomagają w ciągu 15 minut :)
 
Rozwiązanie
Do góry