reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ten gb macie? Dzieciaki chętniej jeżdżą niż w łupinie?
I tak z ciekawości jeśli to nie problem napiszcie za ile udało się go kupić?
Ja dalam chyba 1800ale już nie wiem dokladnir bo tu upuscil mi, dal taniej osłonę na siedzenie. Nie mam porownania z innym ale Hubek lubi w nim jeździć. Ta opcjs do lezenia to takie kieoskie lezenie ale nieagatka też ma podobnie. Wstrzymaj sie z zakupem. Moze uda nam sie spotkac w przyszłym tygodniu to zobaczysz sobie jak Jasiu w nim będzie sie czul. Nie mowie czy ma byc ten czy inny, chcialam sprawdzic ten co ma nieagatka ale tam nie bylo. Na pewno musi byc obrotowy bo to jest mega wygoda
 
Ja dalam chyba 1800ale już nie wiem dokladnir bo tu upuscil mi, dal taniej osłonę na siedzenie. Nie mam porownania z innym ale Hubek lubi w nim jeździć. Ta opcjs do lezenia to takie kieoskie lezenie ale nieagatka też ma podobnie. Wstrzymaj sie z zakupem. Moze uda nam sie spotkac w przyszłym tygodniu to zobaczysz sobie jak Jasiu w nim będzie sie czul. Nie mowie czy ma byc ten czy inny, chcialam sprawdzic ten co ma nieagatka ale tam nie bylo. Na pewno musi byc obrotowy bo to jest mega wygoda

Prawda. Obrotowy to super sprawa [emoji16]
 
Dziewczyny jeszcze raz w temacie fotelików. Chciałam kupić obrotowego britaxa no i się okazało, że są dwa rodzaje: przodem i tyłem do kierunku jazdy (4*), tylko tyłem do kierunku jazdy (5*). Tylko tyłem bezpieczniejszy, tylko czy dziecko wysiedzi tylko tyłem do 4rż? Czy lepiej nie/ryzykować i kupić ten w obu kierunkach ale z 4*?
No i jeszcze jedna sprawa. Facet w sklepie mi trochę namącił i zaproponował ich najlepiej sprzedający się fotelik GB Vaya i-size (nowa marka Cybex). Czy któraś ma osobiście lub ma jakieś opinie o nim? Bo mam wątpliwość czy faktycznie taki super, czy może sklep ma dobre profity ze sprzedaży dlatego tak na niego cisną.
Bierz britax obracany
 
Dziewczyny bo zima powoli sie zbliza, sezon grzewczy i te sprawy i tu moje pytanie. W czym kladziwcie chodzące dzieci spac? W zeszlym roku spal w spiworze ale teraz juz bedzie chodzil i raczej taki zwyjly odpada, koldra tez bo on goni po calym lozku. Ostatnio znalazłam śpiworek z nogami ale moze macie jeszcze jakas inna alternatywę. Mamy w nocy ok 19 stopni a sama pizama to malo
 
A drugia sprawa to jakie polecacie sztucce do nauki jedzenia? Czy ten bbox jest warty swej ceny? Bo ja mam wrazenue ze z dnia na dzien to jedzenie nam idzie gorzej. Owoce super ake reszta ti porazka. Teraz juz nawet ziemniaki wypluwa
 
Dziewczyny bo zima powoli sie zbliza, sezon grzewczy i te sprawy i tu moje pytanie. W czym kladziwcie chodzące dzieci spac? W zeszlym roku spal w spiworze ale teraz juz bedzie chodzil i raczej taki zwyjly odpada, koldra tez bo on goni po calym lozku. Ostatnio znalazłam śpiworek z nogami ale moze macie jeszcze jakas inna alternatywę. Mamy w nocy ok 19 stopni a sama pizama to malo
Polecam bboxa bardzo jestem zadowolona pije z niego caly czas. Co do ubioru to nie pomoge bo moja jest zimnego chowu.
 
Polecam bboxa bardzo jestem zadowolona pije z niego caly czas. Co do ubioru to nie pomoge bo moja jest zimnego chowu.
On z bidonu pije tylko chodzi mi o łyżkę i widelec, bo moze w tedy będzie chętniej jadl bo tymi które nam mu to nue wychodzi a karmic sie nie daje.
Moj rez nie jest przegrzewany ale chyba przy 19 stopniach pizamka to za malo
 
Dziewczyny bo zima powoli sie zbliza, sezon grzewczy i te sprawy i tu moje pytanie. W czym kladziwcie chodzące dzieci spac? W zeszlym roku spal w spiworze ale teraz juz bedzie chodzil i raczej taki zwyjly odpada, koldra tez bo on goni po calym lozku. Ostatnio znalazłam śpiworek z nogami ale moze macie jeszcze jakas inna alternatywę. Mamy w nocy ok 19 stopni a sama pizama to malo
Moja spala w spiworze jak juz chodzila, wstawala sobie w nim bez problemu.
 
reklama
A drugia sprawa to jakie polecacie sztucce do nauki jedzenia? Czy ten bbox jest warty swej ceny? Bo ja mam wrazenue ze z dnia na dzien to jedzenie nam idzie gorzej. Owoce super ake reszta ti porazka. Teraz juz nawet ziemniaki wypluwa
Ale po co Ci jakies specjalne sztucce? Nie sadze, zeby mialy wplyw na nauke jedzenia...
 
Do góry